مطالب مرتبط:

کاوه موسوی: هیچ چیز درباره شرایط دوومیدانی نمی دانم

پرتابگر چکش ایران گفت‌: درباره شرایط دوومیدانی نظری ندارم و هیچ چیز نمی دانم!

کاوه موسوی ، درباره عملکردش در رقابت های آغاز فصل اظهار کرد: از عملکرد خودم در این رقابت‌ها راضی هستم. امکانات شیراز هم برای برگزاری این رقابت‌ها خوب بود. من در تعطیلات دچار مصدومیت شدم و تا نیمه های فروردین تمرین نکردم. زمانی که تمرینات را ادامه‌ دادم رکوردم پایین تر از ۶۰ متر آمد. با این حال توانستم در رقابت‌های آغاز فصل حدود ۶۵ متر را پرتاب کنم. برای پرتاب چکش این رکورد خوبی نیست اما با توجه به شرایطی که قبل مسابقه داشتم خوب بود.

موسوی ادامه‌ داد: بقیه پرتابگران هم رکوردهای خوبی را برجای گذاشتند و رضا مقدم هم خوب پرتاب کرد. مهدی محمدی هم که در جایگاه سوم قرار گرفت خیلی خوب بود.

پرتابگر چکش ایران درباره رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت‌: برای برنامه ریزی باید ببینم که شرایطم چگونه می‌شود. باید تلاش کنم تا بتوانم در رقابت‌های انتخابی خوب کار کنم. البته باید مشخص شود که چند نفر به رقابت‌ها اعزام می شوند و شرایط چگونه است. باید رکورد خوبی بزنم تا بتوانم راهی رقابت‌ ها شوم.

او درباره این که آیا به کسب سهمیه رقابت‌های جهانی فکر می کند یا خیر گفت: فکر کردن مربوط به شرایط موجود باز می‌گردد. باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود، ولی مگر می‌شود کسی به سهمیه و حضور در رقابت‌ها فکر نکند.

موسوی در پایان درباره شرایط دوومیدانی ایران گفت‌: نظری در این باره ندارم و هیچ چیز نمی دانم!
منبع: ایسنا

کاوه موسوی

نوشته کاوه موسوی: هیچ چیز درباره شرایط دوومیدانی نمی دانم اولین بار در خبرگزاری دوومیدانی ایران پدیدار شد.

منبع : اخبار دو و میدانی

0 دیدگاه در “کاوه موسوی: هیچ چیز درباره شرایط دوومیدانی نمی دانم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi