مطالب مرتبط:

دیدار رییس فدراسیون با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی/نشست کیهانی با مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/11/thum-c75d59ca4c277c870b1-kio_masrur_15249.JPG

مجید کیهانی در خصوص ایجاد تعاملات دوجانبه فدراسیون دو و میدانی و منطقه آزاد انزلی، با دکتر مسرور، گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی، رییس فدراسیون دو و میدانی در ادامه سفر به هیات های استانی شمال غرب کشور، با دکتر مسرور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی دیدار کرد و در خصوص تعاملات دوجانبه و امکان برگزاری مسابقات دو و میدانی در این منطقه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
در این نشست که فرامرز احمدی، رییس هیات دو و میدانی استان گیلان نیز حضور داشت، دکتر مسرور موافقت خود را برای برگزاری مسابقه دوی صحرانوردی قهرمانی کشور اعلام کرد.

رییس فدراسیون دو و میدانی با مسعود رهنما در خصوص حل مشکلات و مسایل دو و میدانی استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه سفر مجید کیهانی به هیات های دو و میدانی استان های شمال غرب کشور، رییس فدراسیون پس از دیداربا اعضای هیات دو و میدانی استان گیلان، با مسعود رهنما، مدیر کل اداره ورزش و جوانان این استان پیرامون مسایل دو و میدانی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
در این جلسه، فرامرز احمدی، رییس هیات دو و میدانی استان گیلان گزارشی از روند فعالیت های دو و میدانی استان ارایه کرد. سپس کیهانی در خصوص موفقیت های استان گیلان در حوزه استعدادیابی و سامان دهی فعالیت های دو ومیدانی سایر شهرهای استان گیلان به خصوص شهرهای لاهیجان و انزلی، نقطه نظرات خود را بیان نمود.
در پایان این نشست، کیهانی در مورد واگذاری سالن سرپوشیده دو و میدانی رشت و پیست ورزشگاه سردار جنگل تاکید کرد و مقرر شد، اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با هماهنگی فدراسیون دو و میدانی در خصوص تحقق این خواسته، اقدامات لازم را به عمل آورد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دیدار رییس فدراسیون با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی/نشست کیهانی با مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi