طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

گفت و گو با رییس هیات دو ومیدانی استان گلستان

سید وحید میرا در خصوص اقدامات هیات دو ومیدانی استان گلستان، پیش از بازی های المپیک در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: یک سهم از ۱۰ سهمیه ورزشکاران المپیکی دو و میدانی ایران از استان گلستان راهی ریو شد و البته که باعث افتخار و خوشحالی بود که پژمان قلعه نویی از این استان در کاروان المپیک ایران حضور داشت. به طور حتم مشکلات فراوانی را برای حمایت این ورزشکار ارزنده شهرمان متحمل شدیم. مذاکراتی هم با فدراسیون و اداره کل استان برای حمایت از وی شد که بخشی از آن از طریق استان به ثمر رسید و امیدوارم فدراسیون هم موفقیت این ورزشکار را در کسب سهیمه المپیک وعملکرد مطلوب او در ریو را مدنظر قرار دهد و بخش دیگری از معوقاتش نیز پرداخت گردد.

 

وی در خصوص بحث استعدادیابی دو و میدانی در استان گلستان تاکید کرد: طرح ملی استعدادیابی را با کمک اداره آموزش و پرورش استان اجرا کردیم و خروجی امیدوار کننده ای هم درکشف استعدادها داشتیم. مهمترین موضوعی که در حفظ استعدادها برای مان مطرح است، تامین زیرساخت ها برای رشد آنهاست. استان گلستان مملو از استعدادهایی است که تشنه توجه و حمایت و برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت هستند. امیدواریم تمهیداتی اعمال شود تا هیات استان گلستان که مهد پرورش ورزشکاران پرتابی است، تجهیز گردد. به طور حتم برای پرورش یک استعداد نوشکفته ای که در پرتاب نیزه و یا پرتاب چکش مستعد است، سخت افزارهای زیرساختی نیاز مبرم به شمار می رود. مگر می شود یک استعداد را با دست خالی قهرمان کرد؟ به طور یقین برای رسیدن به موفقیت او نیازهای اولیه لازم است و بایستی فراهم شود.

 

رییس هیات دو و میدانی استان گلستان افزود: مشکلات فراوانی برای تامین هزینه های ورزشکاران در هیات وجود دارد و اعتباراتی هم که از منابع اداره کل دریافت می شود، ناچیز است و کفاف هزینه های مان را نمی دهد. بیشتراوقات برای اعزم تیم ها به مسابقات هم دچار مشکلاتی هستیم که تنها انگیزه ما و مسوولین زحمتکش هیات دو و میدانی استان گلستان و حتی سایر استان ها فقط عشق به ورزش دو و میدانی است. امیدوارم زمینه حمایت از استان ها از طریق فدراسیون مهیا شود تا شاهد خللی در پیشرفت این ورزش در استان ها نباشیم.

 

میرا در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم  رییس فدراسیون  با تعامل بیش از پیش با هیات ها استانی، برای توسعه دو و میدانی گام بردارد.  صمیمانه برای کمک به این ورزش دست یاری دراز می کنیم و دوست داریم تا شاهد روزهای خوب در دو و میدانی باشیم. هیات های استان ها به برنامه های رییس فدراسیون رای می دهند و دوست دارند تا در برنامه ریزی های سالیانه ورزش دو و میدانی دخیل باشند. پیشتر برای تنظیم تقویم سالیانه فدراسیون از خرد جمعی در مجمع سالیانه که با حضور روسای هیات ها و مسوولین فدراسیون تشکیل می شود، بحث و تبادل نظر می شد که این امر موجب دلگرمی روسای هیات ها بود و امیدواریم که در دوره مجید کیهانی نیز این اتحاد دوباره شکل گیرد.

0 دیدگاه در “گفت و گو با رییس هیات دو ومیدانی استان گلستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi