طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

غیاثی : می‌خواهیم حد و حدود دوومیدانی‌کاران ملی‌پوش را مشخص کنیم/ در گذشته «ورزشکارسالاری» وجود داشت

پس از مشخص شدن اعضای سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی، ۲۹ ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند که بر این اساس قرار است این سازمان روز پنجشنبه جلسه‌ای را با حضور ملی‌پوشان برگزار کند.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی ایران در این خصوص اظهار داشت: نشستی را با قهرمانان ملی برگزار می‌کنیم تا آنها در رابطه با خواسته‌ها، ایده‌ها و توقعاتشان صحبت کنند که بتوانیم با دوومیدانی‌کاران هماهنگ باشیم، همچنین می‌خواهیم حد و حدود دعوت‌شدگان به اردو را مشخص کنیم و تذکرات لازم را بدهیم.

تیمور غیاثی افزود: در نهایت در این جلسه جمع‌بندی می‌کنیم که به عنوان مثال احسان حدادی و حسن تفتیان حدو حدودشان تا چه اندازه است و بر مبنای انگیزه، هدف و عملکرد امکانات را در اختیار دوومیدانی‌کاران قرار می‌دهیم. در گذشته ورزشکارسالاری بود و سطح توقع ملی‌پوشان بالا بود اما اکنون می‌خواهیم به این مسائل رسیدگی کنیم.

وی با اشاره به در پیش بودن مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: با توجه به اینکه در ۷ ماه آینده مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم بنابراین تمام هدف‌گذاری ما روی این رقابت مهم است.

غیاثی درباره بحث استعدادیابی تصریح کرد: تعدادی از قهرمانان ما پا به سن گذاشته اند و برخی هم تمایل زیادی به ادامه حضور در تیم ملی را ندارند و این افراد کنار می‌روند که امری طبیعی است، ما ۸ نوجوان ۱۴ و ۱۵ ساله داریم که داریم روی این افراد کار می‌کنیم تا برای یکی دو سال آینده جایگزین نفرات اصلی بشوند و اگر به این هدف برسیم کار بزرگی انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: از دکتر اردیبهشت و دکتر طباطبایی درخواست کرده‌ایم آموزش های لازم را در رابطه با خطر دوپینگ به نفرات تیم‌های ملی بدهند زیرا امکان اینکه بعدها نمونه‌های آزمایش مثبت باشد وجود دارد، بنابراین پیشگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا ورزشکار دچار اشتباه نشود و به عنوان مثال اگر کسی گفت از این قرص، آمپول و یا مکمل استفاده کند این کار را انجام ندهد.

0 دیدگاه در “غیاثی : می‌خواهیم حد و حدود دوومیدانی‌کاران ملی‌پوش را مشخص کنیم/ در گذشته «ورزشکارسالاری» وجود داشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi