طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

ay, 9 November , 2016 ژاله کاردان بانوی دوومیدانی اردبیلی در اوج نامهربانی و موفقیت

ژاله کاردان ، درباره نامهربانی‌ها، مشکلات و البته انگیزه خود برای کسب موفقیت صحبت کرد و از مسئولان خواست تا آن‌ها را نیز مانند مردان ورزشکار مورد توجه قرار دهند.

با اینکه بانوان ورزشکار بخصوص در شهرستان‌ها معمولاً در حاشیه بوده و از کمترین امکانات در مقایسه با مردان برخوردار هستند اما همیشه توانسته‌اند در همه میادین کشوری و بین‌المللی خود را ثابت کنند. آن‌ها توانایی زیادی دارند و می‌توانند با وجود برخی نامهربانی‌های مسئولان باز هم مدال‌آور باشند.

این پرتاب‌گر اردبیلی ۱۰سال سابقه تمرین در ماده پرتاب دیسک رشته دوومیدانی را دارد. وی در ۵ سال اول بدون مربی تخصصی در همه مسابقات مدارس استان و کشور اول شده است بطوری‌که در آن زمان از سوی مربیان پایه مورد کم‌لطفی‌هایی واقع شده و باعث از دست دادن فرصت‌های خوبی شده است.

کاردان گفت: در دوران دانشجویی قهرمان ۴ دوره مسابقات دانشجویان کشور شده‌ام و به لطف خدا از آذرماه ۹۲ بامربی و قهرمان آسیا در اردوی تیم ملی حضور داشتم و در جریان آماده‌سازی برای اینچئون آسیا در سال ۹۳ قزاقستان رکورد ملی جابجا کرده و در همان سال توانستم قهرمان کشوری شوم.

این بانوی ورزشکار توانسته در سری مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور یک دوره قهرمانی این مسابقات هم‌چنین یک بار دیگر نیز نایب قهرمانی رقابت‌ها را از آن خود کند.

وی اضافه کرد: در سال ۹۴ به همراه تیم ملی کارگران به مسابقات جهانی ایتالیا اعزام شده و مقام اول دیسک را بابهبود بخشیدن رکورد شخصی خود ومقام دوم نیزه و مقام چهارم را کسب کرده‌ام.

کاردان یادآور شد: هم‌اکنون در ۵ مسابقه در سال ۹۵ که شامل یک قهرمان کشوری و ۴ لیگ باشگاه‌های کشور مقام اول را هم‌چنان بدون مربی کسب کردم این درحالی است که از سوی مسئولان ورزش استان و فدراسیون هیچ حمایتی نشده‌ام.

این بانوی ورزشکار اردبیلی افزود: من با وجود همه کمبودها و بی‌مهری‌ها کوششم را مدیون «عباس صمیمی» هستم که واقعاً فردی بود که با راهنمایش باعث ایجاد انگیزه در من بود که از وی قدردانی می‌کنم.

وی حمایت از سوی فدراسیون را خواستار شد و گفت: از رئیس سازمان ورزش وجوانان و عوامل هیئت دو و میدانی استان به‌شدت گله‌مند هستم و هیچ حمایتی از جناب آنها را قبول نمی‌کنم.

کاردان خاطرنشان کرد: جا دارد از خانم سلطانی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان استان و «سعید تمدن» و «وهاب‌زاده» مدیریت مجتمع صنعتی گلدستون، آرتاویل تایر کمال تشکرو قدردانی را کنم که در سال ۹۵ باحمایت‌های خود در تهیه‌ی مکمل‌های ورزشی و کمک به پیشرفت بنده نقش ارزنده‌ای داشته‌اند.

ژاله کاردان بانوی دوومیدانی کار( پرتاب دیسک ) متولد ۱۳۶۹ است.

0 دیدگاه در “ay, 9 November , 2016 ژاله کاردان بانوی دوومیدانی اردبیلی در اوج نامهربانی و موفقیت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi