مطالب مرتبط:

بی غیرت کیست آقای مهاجر شجاعی؟؟ / منظورم از غیرت …

احسان مهاجر شجاعی

مهاجر شجاعی پس از اشتباهش در شبکه ورزش گفت: منظور من در شبکه ورزش این بود که رجبی باید با غیرت و تمرکز بیشتری مسابقه می‌داد.

آدم نباید هر حرفی که از دهنش در میاد بگه آقای مهاجر شجاعی.

همسر و مربی لیلا رجبی گفت: اندازه پراید هزینه کردند و آن وقت توقع دارند، ورزشکار از المپیک برای آنها لامبورگینی بیاورد.

پیمان رجبی در مورد اظهارات احسان مهاجرشجاعی درمورد لیلا رجبی اظهار داشت: کسانی که حرف از غیرت می‌زنند خودشان سهمیه می‌گرفتند و می‌رفتند. شما برای ورزشکارتان چه کار کرده‌اید که به او می‌گویید بی‌غیرت است، خانم رجبی دو بار ورودی المپیک گرفته و همیشه تنها بوده است.

وی ادامه داد: ورزشکار در جای بزرگی می‌جنگد و با امکاناتی که داشت همین‌قدر زورش می‌رسید، کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند بررسی کنند چقدر هزینه شده است، با هیچ یک از اردوهای ما موافقت نشد، فقط ۵ ماه آخر را به ما حق ایاب و ذهاب دادند. من به عنوان مربی و خانم رجبی حقوق عقب‌افتاده داریم.

همسر و مربی لیلا رجبی اعلام کرد: ۱۲ ماه پیش ورودی المپیک گرفته بودیم و تنها دو ماه آخر با اردوی ما موافقت کردند و حتی گفتند که شما فدراسیون را تهدید می‌کنید و ما هم به این دلیل که حرف و حدیثی نباشد، در تهران ماندیم تا منتی نباشد.

رجبی گفت: اندازه پراید هزینه کرده‌اند و آن وقت توقع دارند ورزشکار از المپیک لامبورگینی بیاورد. واقعاً هیچ‌کاری برای ما نکردند و هر کسی چنین چیزی می‌گوید دروغ است، پس از بازگشت همسرم از المپیک یک تصمیم خوب برای آینده‌مان خواهیم گرفت. از همه مردمی که حمایت کردند، من را به عنوان مربی به ریو اعزام نکردند و سایر موارد بماند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “بی غیرت کیست آقای مهاجر شجاعی؟؟ / منظورم از غیرت …”

  1. آرش گفت:

    از فحاشی توی شبکه های اجتماعی متنفرم ولی بعضی اتفاق ها باعث میشه خون آدم به جوش میاد و دیگه نمیتونه ساکت بمونه…

    جناب آقای شجاعی : بیخود کردی نظر شخصی کثیفت رو به خورد چند میلیون آدم با فهم و شعور دادی.

    خودت معلوم نیست از زیر کدوم بوته ای عمل اومدی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi