اسکار پیستوریس جنجالی خودکشی کرد!

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/08/b5a4114e5c15d1bfb9b199e82acece79_L.jpg

اقدام به خودکشی دوومیدانی کار پارالمپیکی اسکار پیستوریوس در زندان

اسکار پیستوریوس، قهرمان پارالمپیکی که به دلیل قتل نامزدش در زندان به سر می‌برد به دلیل آسیب‌ رساندن به مچ دستش به بیمارستان منتقل شد.

اسکار پیستوریوس دلیل آسیب دیدن خود را افتادن از تخت‌خوابش اعلام کرده است. با این حال مسئولان زندان معتقد هستند او به صورت عمدی این کار را انجام داده است.

گفته می‌شود در سلول پیستوریوس یک تیغ نیز پیدا شده است که شائبه خودکشی او را افزایش داده است. مسئولان بیمارستان نیز در این باره اعلام کردند: او زخم‌های بسیار بدی روی مچ دستش داشت. دکترها دست او را باندپیچی کردند. زندان‌بان پیستوریوس همچنین اعلام کرد پیستوریوس برنامه‌ریزی برای آسیب رساندن به مدیر سلامتی زندان و پرستار زندان داشته است.

چند هفته‌ پیش نیز در سلول او قرص‌هایی پیدا شده است. البته گفته می‌شود این قرص‌ها داروهای ضد افسردگی هستند اما برای خودکشی نیز می‌توان از آنها استفاده کرد.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “اسکار پیستوریس جنجالی خودکشی کرد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:مشترک ما شوید!

logo-samandehi