مطالب مرتبط:

توماس باخ وارد ریو شد/پوتین: IOC تصمیم درست را گرفت

با توجه به برخی اعتراضات سرپرستان تیم‌های اعزامی به دهکده بازیهای المپیک ریو توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک صبح امروز در دهکده بازی‌ها حضور یافت.

توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک در پی برخی اعتراضات سرپرستان تیم‌های اعزامی به دهکده بازی‌ها و ناآماده بودن برخی اتاقهای تحویل داده شده به تیمها و معیوب بودن تاسیسات آن صبح امروز با حضور در دهکده المپیک با سرپرستان کاروان اعزامی جلسه ای برگزار کرد.

در این نشست رییس کمیته بین المللی المپیک و رییس کمیته برگزار کننده بازی‌ها ضمن عذرخواهی از برخی مشکلات موجود اعلام داشتند این مشکلات بر طرف خواهد شد.
باخ ضمن بیان این مطلب که در دهکده بازی‌ها حضوردارد گفت: در حال بازدید از رستوران‌ها، اتاق‌ها و دیگر امکانات  بوده و سرپرستان تیم‌ها نگرانی از این بابت نداشته باشند.

خبرگزاری فارس: پوتین: IOC با وجود فشارهای زیاد تصمیم درست را گرفت/به برخی از ورزشکاران ما ظلم شد

رئیس جمهور روسیه درباره محرومیت ورزشکاران روس گفت: بسیاری از ورزشکاران ما به ناحق محروم شدند.

پوتین رئیس جمهور روسیه در نشستی که با ورزشکاران المپیکی این کشور داشت تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک(IOC) مبنی بر عدم محرومیت روسیه از حضور در المپیک ریو ۲۰۱۶ را تحسین کرد.

پوتین در این مراسم در جمع ورزشکاران روس گفت: IOC با وجود فشارهای زیاد و اطلاعات منفی زیادی که بر علیه ما داده بودند اما تصمیم درست را گرفت و باعث نشد که حرکت و فلسفه المپیک گسسته شود.

وی افزود: علی رغم اینکه چند روز دیگر برای آغاز رقابت‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ باقی نمانده است نمی‌دانیم که چه تعداد از ورزشکارانمان به المپیک می‌روند. این بلاتکلیفی بر تمرینات ورزشکارن تاثیر می‌گذارد.

رئیس جمهور روسیه در پایان درباره ظلمی که به ورزشکاران کشورش شده است عنوان کرد: بسیاری از ورزشکاران ما به ناحق محروم شدند زیرا هیچ اسنادی قابل اعتمادی مبنی بر  دوپینگ آنها وجود ندارد. غیب ورزشکاران روس در المپیک ریو باعث می‌شود تا نوع مدال‌ها متفاوت باشد و از کیفیت رقابت کاسته شود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “توماس باخ وارد ریو شد/پوتین: IOC تصمیم درست را گرفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi