مطالب مرتبط:

محمود صمیمی: همه حریفانم رکوردهای بهتری از من دارند/ می‌خواهم به فینال المپیک برسم

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/07/13940720000885_PhotoA.jpg

محمود صمیمی در مورد شرایطش در آستانه المپیک اظهار داشت: در اصفهان تمرین می‌کنم و کیهانی، رئیس فدراسیون گفته است تا آغاز المپیک با محمد برادرم تمرین کنم. قرار است تا ۱۱ مرداد در اصفهان باشم و اگر لیگ برگزار شود به تهران می‌آیم. فدراسیون تمایل داشت که به تهران بیایم، اما واقعا آنجا شرایط خوبی فراهم نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرایطی فراهم نبود که اردوی خارجی بروی، گفت: باید ایجنت و مربی خوب خوب داشته باشی که اردوی خوب هم فراهم شود که این موضوع فعلا امکانپذیر نیست و من هم در ایران ادامه می‌دهم.

ملی‌پوش المپیکی پرتاب دیسک در مورد اینکه رکوردگیری هم می‌کنی یا خیر، عنوان کرد: رکوردگیری آنچنانی ندارم، اما روز چهارشنبه حدود ۱۵ پرتاب انجام دادم که بیش از ۸۰ درصد آنها ۶۳ متر بود و تا آغاز المپیک باید بالا ببرم.

صمیمی در مورد ارزیابی حریفانش اظهار کرد: ۳۲ پرتابگر در المپیک حضور دارند که تقریبا همگی آنها رکوردهای بهتری نسبت به من دارند. در تمام ادوار المپیک رکورد ۶۳.۵۰ متر  توانسته به فینال راه پیدا کند و من هم امید زیادی دارم که در اولین حضور این اتفاق بیفتد.

محمود صمیمی در مسابقات مجارستان با رکورد ۶۵ متر توانست دومین سهمیه المپیک ایران در  پرتاب دیسک ایران را کسب کند.

 

برچسب ها

2 دیدگاه در “محمود صمیمی: همه حریفانم رکوردهای بهتری از من دارند/ می‌خواهم به فینال المپیک برسم”

  1. رضا گفت:

    مرد حسابی آنجا دیگه دوپینگ نیست …قزاقستان نیست .شکلات بخوری معلوم است .حالا برو ۵۰ متر پرت کن وبیا ….ول کنید بابا اینها مصدوم هستند .نونهالان را بچسبید .عمر اینها تمام شده این صمیمی ۳۲ سالشه بسه دیگه

  2. رضا گفت:

    محمود بابا ول کن ۶۰ متر اول المپیک میشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi