مطالب مرتبط:

دو ورزشکار دوومیدانی‌کار به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ تعلیق موقت شدند

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/07/4318349_287.jpg

با اعلام رییس ستاد مبارزه با دوپینگ کشور؛
دو ورزشکار دوومیدانی‌کار به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ تعلیق موقت شدند.
رییس ستاد مبارزه با دوپینگ کشور گفت: این ۲ نفر با توجه به صدور رأی اولیه به مدت ۶ ماه تعلیق موقت از تمامی رقابت‌ها و تمرینات ورزشی شده‌اند.

رامین طباطبایی رییس ستاد مبارزه با دوپینگ کشورمان درباره مثبت شدن تست دوپینگ ۲ تن از ورزشکاران تیم ملی جوانان دوومیدانی صحبت کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: مثبت بودن تست این ۲ ورزشکار برای ما محرز شده است، بنابراین این ۲ نفر با توجه به صدور رأی اولیه به مدت ۶ ماه تعلیق موقت از تمامی رقابت‌ها و تمرینات ورزشی شده‌اند. اما با توجه به اینکه آنها ۲۱ روز فرصت برای اعتراض به رأی صادره را دارند منتظر هستیم تا در صورت داشتن دلایل کافی اعتراض خود را به ستاد مبارزه با دوپینگ ارسال کنند اگر این کار انجام شود پرونده آنها دوباره بررسی می‌شود اما در غیر این صورت رأی نهایی و اعلام اسامی آنها تا ۱۰ روز آینده اعلام می گردد.
وی در پاسخ به این سوال که مربیانی که ورزشکاران آنها تست دوپینگ شان مثبت می شوند آیا مجازات خواهند شد یا خیر؟ گفت: بله، اما البته باید برای ما مسجل شود که آن مربی مسوول مثبت شدن تست ورزشکارانش بوده و باید اسناد و مدارک کافی در اختیار داشته باشیم، ضمن اینکه اظهار خود ورزشکار در مورد اینکه مربی‌اش عامل مثبت شدن تست او بوده خیلی مهم است. اگر این موضوع برای ما قطعی شود ۴ سال تا مادام‌العمر مجازات در انتظار آن مربی خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دو ورزشکار دوومیدانی‌کار به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ تعلیق موقت شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi