ماجرای ادکلن‌های ضبط شده از رئیس فدراسیون دوومیدانی جناب کیهانی در فرودگاه امام(ره)

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/06/13398263861.jpg

ادکلن‌های ضبط شده از رئیس فدراسیون دوومیدانی در فرودگاه امام(ره) ظاهر برای هدیه به کارمندان این فدراسیون خریداری شده بود.

روز گذشته خبرهایی مبنی بر اینکه چمدان پر از ادکلن مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی در فرودگاه امام خمینی (ره)ضبط شده بود، منتشر شد، اما ماجرا از این قرار بوده که هنگام بازگشت کیهانی از مسابقات جوانان آسیا از ویتنام، بسته‌ای که حدود ۲۰ ادکلن در آن بوده است، توسط گمرگ و حراست فرودگاه از وی ضبط می‌شود.

ظاهرا این ادکلن‌ها که برای هدیه به کارمندان فدراسیون دوومیدانی تهیه شده بود پس از نامه نگاری‌های لازم فدراسیون با فرودگاه به این فدراسیون استرداد داده شده و بین کارمندان توزیع می‌شود.

اما اینکه یک فدراسیون می‌تواند هدایای کارمندان خود را از خارج وارد کند و برای این نوع کارها مجوزی وجود دارد یا خیر، موضوعی است که مسئولان فدراسیون دوومیدانی و وزارت ورزش و جوانان باید پاسخگوی آن باشند.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

یک دیدگاه در “ماجرای ادکلن‌های ضبط شده از رئیس فدراسیون دوومیدانی جناب کیهانی در فرودگاه امام(ره)”

  1. رضا می‌گه:

    فدراسیون دوومیدانی این روزها فرصت بدست دوستان خود داده تا با پول بیت المال هر کار می خواهند بکنند.بابا جلو فدراسیون دوومیدانی را بگیرید .خیلی بریز بپاش توش است .سجاد مرادی برای چه چیز۳۰ میلیون تومان هزینه امسال از فدراسیون برا هتل گرفته ایشان که مصدوم بودن بابا جناب وزیر یک کاری بکن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:مشترک ما شوید!

logo-samandehi