جذب مربی اوکراینی برای دو و میدانی‌کاران پارالمپیکی

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/06/13940729000710_PhotoA.jpg

یک مربی خارجی از کشور اوکراین به کادر فنی تیم ملی دو و میدانی معلولان اضافه شد تا هدایت ۳ ملی‌پوش این تیم را برای آماده سازی و اعزام به بازی‌های پارالمپیک بر عهده بگیرد.

«پاولو یانیشوسکی» مربی دو و میدانی و اهل اوکراین که با تخصص کاری در دو ماده پرتاب وزنه و پرتاب دیسک به ایران آمده تا در کنار دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی دو و میدانی معلولان کشورمان، هدایت مستقیم سه عضو این تیم را عهده دار شود.

جاوید احسانی شکیب، مهران نکوئی و سامان پاکباز سه عضو تیم ملی در ماده پرتاب وزنه هستند که برای شرکت در پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک آماده می‌شوند. طبق تصمیم‌گیری انجام شده، این سه دو و میدانی‌کار پارالمپیکی تمرینات خود را زیر نظر مسقتیم این مربی اوکراینی پیگیری خواهند کرد.

یک ماه اول حضور «پاولو یانیشوسکی»  در ایران به صورت آزمایشی خواهد بود. در صورتی‌که نتیجه به دست آمده از حضور این مربی در کادر فنی تیم ملی دو و میدانی و همراهی کردن ۳ ملی‌پوش پرتاب وزنه مثبت ارزیابی شود، همکاری وی با این تیم تا زمان اعزام به محل برگزاری بازی‌های پارالمپیک و در جریان این رقابت‌ها ادامه خواهد یافت.

بر پایه این گزارش، دو و میدانی معلولان ایران با کسب ۱۹ سهمیه از مسابقات جهانی قطر (۱۰ سهمیه) و مسابقات بین‌المللی فزاع و مسابقات قهرمانی آسیا در امارات (۹ سهمیه) برای شرکت در پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک در ریو آماده می‌شود.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “جذب مربی اوکراینی برای دو و میدانی‌کاران پارالمپیکی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:مشترک ما شوید!

logo-samandehi