مطالب مرتبط:

ناکامی دوندگان ایران در کسب سهمیه المپیک/نقره طوسی در ۲۰۰ متر

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/06/00992533.jpg

دوومیدانی‌کاران کشورمان در پایان مسابقات بین‌المللی ارزروم در ترکیه موفق به کسب سهمیه المپیک نشدند.

در روز دوم و روز پایانی رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی ارزروم در ترکیه نمایندگان کشورمان موفق به کسب به سه مدال طلا، یک مدال نقره و چهار برنز شدند.

در ۲۰۰ متر بانوان دونده‌ای از اوکراین با ثبت زمان ۲۳.۵۹ ثانیه اول شد، مریم طوسی از ایران با ثبت زمان ۲۴.۱۱ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره گرفت و دونده‌ای از کشور ترکیه نیز با ثبت زمان ۲۴.۲۹ ثانیه سوم شد.

در رشته ۴ در ۱۰۰ متر تیم ترکیه با ثبت زمان ۳۸.۳۱ ثانیه قهرمان شد، تیم رومانی با ثبت زمان ۳۹.۶۰ به مقام نایب قهرمانی رسیدو تیم کشورمان نیز با ترکیب علی خدیور، رضا قاسمی، مهدی زمانی و سجاد هاشمی با ثبت زمان ۳۹.۸۴ به عنوان سومی دست یافت و مدال برنز را از آن خود کرد.

در رشته پرش طول، محمد ارزنده موفق شد با ثبت رکورد ۷.۸۵ متر در جایگاه نخست بایستد و مدال طلا بگیرد. پرنده ترکیه‌ای نیز با ثبت رکورد ۷.۷۸ متر دوم شد و سبحان طاهرخانی دیگر ورزشکار کشورمان هم با ثبت رکورد ۷.۵۶ در جایگاه سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.

در رشته پرتاب وزنه، علی ثمری موفق شد با ثبت رکورد ۱۸.۹۲ متر بر روی سکوی نخست بایستد و مدال طلا بگیرد. همچنین پرتابگرانی از کشور ترکیه با ثبت رکوردهای ۱۷.۶۰ و ۱۳.۴۳ متر به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رشته پرتاب نیزه، امید تاجی با ثبت رکورد ۷۶.۱۲ متر قهرمان شد و به مدال طلا دست یافت، پرتابگر رومانیایی با رکورد ۷۴.۵۶ متر دوم شد و یوسف یوسف‌وند از ایران با ثبت رکورد ۶۷.۳۷ متر در جایگاه سوم ایستاد و به مدال برنز رسید.

در رشته پرش سه‌گام ورزشکارانی از رومانی با ثبت رکورد ۱۵.۸۵ و ۱۵.۸۳ متر به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم ایستادند. وحید صدیق پرنده‌ای کشورمان با ثبت رکورد ۱۵.۷۹ سوم شد و به مدال برنز رسید و میلاد دریساوی نیز با ثبت رکورد ۱۵.۳۸ متر در جایگاه چهارم ایستاد.

در رشته پرش با نیزه پرندگانی از کشور ترکیه به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و شهروز بنی‌آدم از کشورمان با ثبت رکورد ۴.۶۰ متر در جایگاه سوم ایستاد و به مدال برنز دست یافت.

در ۲۰۰ متر مردان دوندگانی از کشورهای ترکیه، اوکراین و رومانی صاحب عنوان‌های اول تا سوم شدند. علی خدیور با ثبت زمان ۲۱.۰۲ ثانیه در جایگاه ششم ایستاد و رضا قاسمی نیز با ثبت زمان ۲۱.۳۰ در هشتم شد.

به این ترتیب تیم منتخب دوومیدانی کشورمان در این دوره از رقابت‌های بین‌المللی ارزروم با کسب ۶ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۵ مدال برنز به کار خود پایان داد.

در ادامه رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی ارزروم ترکیه نمایندگان کشورمان یک طلا، یک نقره و یک برنز را از آن خود کردند.

مریم طوسی که روز گذشته در ۱۰۰ متر مدال نقره کسب کرده بود امروز هم در ۲۰۰ متر همین مدال را با رکورد ۲۴ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه از آن خود کرد.

در پرتاب نیزه ثمری نماینده کشورمان به مدال طلا دست یافت و یونس یوسف‌وند مدال برنز را از آن خود کرد.

در ماده ۲۰۰ متر مردان رضا قاسمی عملکرد خوبی نداشت و با رکورد ۲۱ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه در جایگاه هشتم ایستاد. قاسمی روز گذشته در ۱۰۰ متر مدال نقره کسب کرده بود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “ناکامی دوندگان ایران در کسب سهمیه المپیک/نقره طوسی در ۲۰۰ متر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi