مطالب مرتبط:

شناسایی و استعدادیابی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور زیر ۱۷ سال

خبرگزاری فارس: استعدادهای خوبی در مسابقات قهرمانی کشور جوانان زیر ۱۷ سال شناسایی شدندعلی‌اصغر هادی‌زاده، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از شناسایی ورزشکاران مستعد زیر ۱۷ سال در خلال برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور جوانان خبر داد.

علی‌اصغر هادی‌زاده، گفت: مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور جوانان معلول برای اولین بار در دو گروه زیر ۱۷ و زیر ۱۴ سال برگزار شد و حضور این گروه سنی در این مسابقات به شدت همه را تحت تاثیر قرار داده بود. بعد از ۳۰ سال فعالیت در این رشته واقعا لذت بردم و حضور این ورزشکاران نوجوان و جوان فضایی بسیار با نشاط ایجاد کرده و اقدامی ارزشمند بود.

وی افزود: در این مسابقات چهره‌هایی شناسایی شدند که هر کدام در آینده می‌توانند در زمره قهرمانان ملی باشند و چنانچه مسابقات پاراآسیایی جوانان برگزار شود می‌توانیم از منتخبین این رقابت‌ها به بازی‌های پاراآسیایی جوانان اعزام کنیم.

رئیس انجمن دو ومیدانی تصریح کرد: شرایط آموزشی ما در استانها مطلوب است و درهر استان مربیان خوبی داریم. فقط باید تجهیزات به مقدار کافی فراهم شود تا ورزشکاران جدید بتوانند فعالیت‌های خود را آغاز کنند و امیدوارم در این زمینه با حمایت فدراسیون بتوانیم به پرورش هر چه بیشتر این نیروها اقدام کنیم.

اولین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور دوو میدانی ورزشکاران دارای معلولیت زیر ۱۷ سال طی روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور ۱۷۲ ورزشکار از ۱۸ استان کشور برگزار شد.

 

برچسب ها

یک دیدگاه در “شناسایی و استعدادیابی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور زیر ۱۷ سال”

  1. رضا گفت:

    آقای هادی زاده دارد خوب فقط استفاده مالی میکند .همه جا هست .ناشنوایان .معلولین .همه جا دیگر جا برا هیچ استعدادی نگذاشته .آقایان کمک کنید ای هادی زاده .برود بسه دیگه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi