مطالب مرتبط:

قهرمان دوی 100 متر جوانان کشور فقط 16 سال دارم

tm.aspx

قهرمان دوی ۱۰۰ متر مسابقات قهرمانی جوانان کشور می گوید فقط ۱۶ سال دارم و هنوز برای رسیدن به رکوردهای خوب جا دارم.

امیر رضا صدیقی در گفت و گو با سایت فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: آمادگی شرکت در این مسابقات را نداشتم. به تازه گی از تمرینات بدنسازی بیرون آمده ام و اولین بار است که در سال جدید خودم روی پیست محک می زنم. تمریناتم را با مربی ارزنده کشور، آقای حامد احمد پور ادامه می دهم و برنامه هایم را از ایشان می گیرم. از رکوردم راضی هستم و فکر نمی کردم این رکورد را ثبت کنم.

وی افزود: من فقط ۱۶ سال دارم و هنوز برای رسیدن به رکوردهای بهتر از ۱۰.۸۱ ثانیه جا دارم اما رسیدن به رکوردهای خوب قطعا نیازمند حمایت های ویژه ای است. ناگفته نماند حمایت های همه جانبه از سوی هیات دو و میدانی استان خراسان می شود و امیدوارم این حمایت ها پایدار باشد.برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا برنامه ریزی کرده ام و در صورت اعزام باید رکورد ۱۰.۵۰ ثانیه را ثبت کنم تا به ورودی جهانی برسم. کار سختی است اما نا امید نیستم.

صدیقی تاکید کرد: سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور در حد خوبی بود البته انتظاراتم بیشتراز این بود. تمریناتم را در غیاب حامد احمدپور با سید حسن موسوی که زحمات زیادی برایم کشیده پیگیری می کنم و ارتباط خوبی هم با هم داریم. در مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور در سال ۹۴ شرکت کردم و رکورد ۶.۸۸ ثانیه را ثبت کردم. امیدوارم با برنامه ریزی های آینده به رکوردهای خوبی برسم.

وی در پایان افزود: خانواده ام در حمایت هایی که تا کنون شده نقش مهمی داشته اند و مدیون آنها هستم. برای رسیدن به جایگاه های بهتر قطعا نیاز به حمایت های همه جانبه است. دوست دارم روزی تمام این زحمات را جبران کنم

برچسب ها

0 دیدگاه در “قهرمان دوی ۱۰۰ متر جوانان کشور فقط ۱۶ سال دارم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi