مطالب مرتبط:

پرتابگر جوان کشورمان سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کرد/وزیر ورزش عصر امروز از تمرینات ملی‌پوشان پارالمپیکی بازدید می‌کند

نماینده خراسان رضوی در رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور، حد نصاب حضور در قهرمانی جوانان جهان را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی رستمی مقدم در جریان رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور با پرتابی معدل ۱۸.۸۲ متر حدنصاب حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان را کسب کرد.

مسابقات قهرمانی جوانان جهان، ۲۲ تیر ماه سال جاری تا سوم مرداد ماه در کشور لهستان برگزار خواهد شد و تاکنون رستمی مقدم در پرتاب وزنه و محمد جواد شوریابی در دوی ۴۰۰ متر با مانع دو نماینده کشورمان هستند که به حدنصاب‌های مورد نظر دست یافته‌اند.

حدنصاب تعیین شده برای پرتاب وزنه در رده سنی جوانان از سوی فدراسیون جهانی، ۱۸ متر و ۲۰ سانتی متر تعیین شده و در صورت تایید این رکورد از سوی ستاد ضد دوپینگ، مهدی رستمی مقدم مجوز حضور در رقابت‌های جهانی را خواهد گرفت.

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا که سوم خرداد ماه در ویتنام برگزار می شود، فرصت مناسبی برای رسیدن به ورودی‌های جهانی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، عصر امروز، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان با حضور در کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین از تمرینات ملی‌پوشان حاضر در اردوهای آمادگی بازی‌های پارالمپیک ریو بازدید می‌کند.

وزیر ورزش همچنین با حضور بر مزار شهید گمنام دفاع مقدس که در محل فدراسیون به خاک سپرده شده است، به مقام شامخ این شهید گرانقدر ادای احترام خواهد کرد.

این بازدید امروز یکشنبه ساعت ۱۵:۴۵ انجام می‌شود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “پرتابگر جوان کشورمان سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کرد/وزیر ورزش عصر امروز از تمرینات ملی‌پوشان پارالمپیکی بازدید می‌کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi