مطالب مرتبط:

حمایت دونده المپیکی/رضا قاسمی: احساس آرامش می کنم

رضا قاسمی

دونده المپیکی از شرایطی که با همت مسئولین تغییر کرد احساس آرامش می کند.

رضا قاسمی در گفتو گو با سایت فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: خدا را شکر با همت مسئولین دو ومیدانی استان اصفهان و فدراسیون شرایط تغییر کرد و با جذب دو ماساژور فنی که تمرینات اصلاحی و کششی، آب درمانی و حرکات آبی را انجام می دهند احساس آرامش می کنم. با یکی از رستوران های خوب در شهر اصفهان هم برای تغذیه مناسب و در خور یک ملی پوش المپیکی، قراردادی منعقد شده و برای تغذیه هم مشکلی نیست و تمریناتم را با این دید که در اردوی اصفهان هستم و در پیست دو ومیدانی اصفهان تمرین می کنم دنبال می کنم.

وی تاکید کرد: در صورتی که مسابقات آغاز فصل در خارج از تهران برگزار شود، مشکلی برای حضور در مسابقات آغاز فصل هم نخواهم داشت. متاسفانه ماه های اول سال در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران، وزش باد مخالف همیشه باعث شده تا رکوردهای خوبی برای دوندگان ثبت نشود. اصلاً صلاح نیست تا در مسابقه ای که این چنین شرایطی در برگزاری اش حاکم است شرکت کنم. به نظر من مسابقاتی چون قهرمانی کشور و یا آغاز فصل که رکوردش برای ورزشکار اهمیت بالایی دارد، بهتر است در شهرهایی به جز تهران برگزار شود.

قاسمی افزود: در اواخر سال برنامه هایم را با حامد احمد پور که زحمت مربیگری ام را به دوش می کشد به فدراسیون ارائه کردیم و برای شرکت در چند تورنمنت اروپایی که در کشورهای بلژیک، آلمان و سوئیس برگزار می شود نیز مکاتباتی شد و حتی دعوت نامه از این کشورها هم دریافت کرده ایم و در حال حاضر منتظریم تا ویزای سفر مهیا شود. در مسابقات قزاقستان هم با قدرت حاضر خواهم شد و به امید خدا نتیجه هم خواهم گرفت.

دارنده مدال برنز در ماده ۱۰۰متر مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۵ گفت: در تورنمنت های اروپایی در ماده ۲۰۰ متر هم خودم را محک خواهم زد و تلاشم را برای کسب سهمیه دراین ماده نیز خواهم کرد. خدا را شکر شرایط بهتر شده و با آرامش به المپیک فکر می کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حمایت دونده المپیکی/رضا قاسمی: احساس آرامش می کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi