مطالب مرتبط:

احسان حدادي عازم روسيه شد/جماعت بیست هزار نفری به تماشای ماراتن پارس آمدند+تصاویر

دارنده مدال نقره ماده پرتاب دیسک بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن برای برپایی اردوی آماده سازی صبح امروز عازم روسیه شد.

به گزارش روابط عمومی، احسان حدادی بامداد امروز (یکشنبه) ایران را به مقصد روسیه ترک کرد تا اردوی ۲۰ روزه خود را با هدف آماده سازی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو آغاز کند.

قهرمان سه دوره بازیهای آسیایی به همراه ساخاروف ماساژور خود به روسیه سفر کرد. “کیم بوخنسوف” مربی وی نیز هم اکنون در روسیه به سر می برد.

حدادی پس از برگزاری این اردوی ۲۰ روزه به ایران باز می گردد تا در رقابت های آغاز فصل حاضر شود و پس از آن در مرحله نخست لیگ الماس (دایموند لیگ) در دوحه قطر شرکت کند.

مسابقه بین الملل ماراتن پارس در حال برگزار شد که با استقبال پرشور مردم فارس همراه بود. در این رویداد مهم بیش از بیست هزار نفر به تماشای رقابت کنندگانی از ایران و جهان آمدند.

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز شهرستان مرودشت، میزبان دوندگان ماراتن ایران و جهان بود. در این رویدار مهم که برای نخستین بار در کشورمان، مسابقه ماراتن به صورت بین المللی با عنوان ماراتن بین المللی پارس برگزار شد، حضور چشمگیری از علاقه مندان شیرازی، توجه همگان را به خود جلب کرد.در این مسابقه، بیش از بیست هزار نفر به تماشا آمده بودند.

استان فارس در روز شنبه ۲۱ فروردین ماه، میزبانی بیش از ۱۰۰ دونده از ۳۶ کشور جهان بود که به همراه دوندگانی از استان های کشورمان رقابتی زیبا را کنار بناها و آثار تاریخی شهر مرودشت خلق کرد.

استقبال مردم خونگرم شهر مرودشت که از جامعه پزشکان، اصناف، صنعتگران، معلمین و دانش آموزان، روسا ومدیران دستگاه های اجرایی در حوزه فرمانداری، استانداری، شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان، روسای هیات های دو و میدانی سراسر کشور، جامعه پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان، مسئولین فدراسیون دو و میدانی همراه بود، در مسیر مسابقه که از بنای نقش رستم، میدان ملل و تخت جمشید می گذشت، شور و نشاط خاصی را به آن افزوده بود.

غلامرضا شعبانی‌بهار و عبدالحمید احمدی دو تن از معاونان وزیر ورزش و جوانان نیز در مراسم شروع این مسابقه حضور دارند.

فرماندار مرودشت در متن سخنانش در اختتامیه این مسابقه گفت: امروز حماسه ای به یاد ماندنی در شهرستان مرودشت استان فارس به وقوع پیوست و آن حضور یکپارچه آهاد مردم خونگرم و ورزش دوست مرودشتی بود که غرور ایرانی را به رخ همگان کشید.

ماشاء الله حیدرزاده افزود: امیدوارم تا با یاری خداوند متعال و همت مسئولین فدراسیون دو و میدانی، برگزاری مسابقه بین المللی ماراتن را با عنوان ماراتن پارس نهادینه کنیم.

مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی نیز در خصوص برگزاری مسابقه بین المللی ماراتن پارس تاکید کرد: امروز شاهد حضوری بودیم که اصلا توقع آن را نداشتم. موجی از اصالت ایرانی و حضوری حماسه ساز در ورزش اول المپیک، اراده ما را برای تقویت ذخیره های اصیل ایرانی چون مردم پرشور شهر مرودشت صد چندان کرد و امیدوارم تا با کمک و همت مسئولین در استان فارس و مجموعه فدراسیون دو و میدانی برای تحکیم ایجاد روابط با کشورهای خارجی در برگزاری مسابقه بین المللی ماراتن پارس بکوشیم.

وی افزود: بدون شک شور و شوقی که امروز در برگزاری این رویداد مهم شاهد بودیم، بدون حضور مردم خونگرم استان فارس امکان پذیر نبود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی عازم روسیه شد/جماعت بیست هزار نفری به تماشای ماراتن پارس آمدند+تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi