مطالب مرتبط:

از حضور صمیمی در لیست جهانی تا ناراحتی احسان حدادی

رتبه صمیمی پرتاب دیسک

محمود صمیمی در رنک پرتابگران برتر دیسک در سال ۲۰۱۶ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، محمود صمیمی، پرتابگران دیسک کشورمان که به همراه محمد صمیمی در اردوی مجارستان به سر می برد؛ با شرکت در مسابقات تورنمنت مجارستان موفق شد با پرتاب ۶۴.۴۰ متر خود، جایگاه ششم رنک پرتابگران دیسک دنیا را در سال ۲۰۱۶ از آن خود کند.

برادران صمیمی با هدف کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو، اردوی خود را زیر نظر روبرت فازه کاش، از اواخر سال گذشته در کشور مجارستان آغاز کردند.

محمود صمیمی با ثبت این رکورد تنها ۶۰ سانتی متر با حد نصاب کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو فاصله دارد.

برادران صمیمی پس از اتمام اردوی خود در مجارستان، در مسابقات ورلد چلنج اروپا شرکت خواهند کرد و شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک محک خواهند زد.

احسان حدادی، دیگر پرتابگر دیسک کشورمان است که موفق شد سال گذشته با حضور در رقابت های لوگزامبورگ آلمان، رکورد ۶۵.۲۲ متر را ثبت کند و حضورش را در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو تثبیت کند.

kiohashemi95_%287%29_13612

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: این که گفته می‌شود تمام بودجه و اعتبارات صرف احسان حدادی و یا لیلا رجبی می‌شود درست نیست.

به گزارش روابط عمومی، احسان حدادی در حاشیه بازدید رییس کمیته ملی المپیک از تمریناتش گفت: شرایط خوبی را پشت سر می گذارم و از میزان آمادگی خودم راضی هستم. تنها چیزی که در حال‌ حاضر به ما کمک می‌کند وجود آرامش است. امیدوارم تمام ورزشکاران المپیکی ایران در آرامش روحی – روانی باشند چرا که علاوه بر بحث تکنیک آرامش اهمیت زیادی دارد. در فاصله باقی‌ مانده تا آغاز المپیک آنچه که اهمیت زیادی دارد این است که همه به ورزشکاران کمک کنند تا بدون دغدغه‌ فکری کارشان را انجام دهند. باید بحث‌ها و انتقاداتی که مطرح می‌شود کاهش یابد چرا که آرامش مهم‌تر‌ین موضوع برای یک ورزشکار است.

او درباره حریفان خود در المپیک نیز گفت: هارتینگ ، کانتر و مالاخوفسکی جزو حریفان اصلی من هستند که از لحاظ سنی من از همه آنها کوچک‌تر هستم و البته بسیار امیدوار.

حدادی درباره این که آیا قول کسب مدال طلای المپیک را می‌دهد یا خیر گفت: من طلا نمی‌خواهم و به دنبال رکورد خوبی هستم. اگر رکورد خوبی را بر جای بگذاریم می‌توانیم به مدال هم برسیم. اگر پرتابی که در المپیک لندن به دلیل خطا از من پذیرفته نشد را در ریو تکرار کنم قطعا در این دوره مدال خوبی خواهم گرفت.

وی افزود: اوایا هفته آینده، برای آغاز دور جدید تمریناتم به روسیه مبی روم و در کنار کیم و زاخاروف برنامه های جدید تمرینات کیم رااز سر خوام گرفت و بعد از اردوی روسیه برای حضور در رقابت های آغاز فصل دو و میدانی به ایران می آیم و به امید خدا با آمادگی خوبی برای پرتاب بالای ۶۵ متر خودم را محک خواهم زد. بعد از مسابقات آغاز فصل نیز به مسابقات دایموند لیگ قطر و وراد چلنج سفر خواهم کرد.

او در پایان گفت: حمایت‌های خوبی از من صورت می‌گیرد، اما این که گفته می‌شود تمام پول‌ها به احسان حدادی و یا لیلا رجبی داده می‌شود درست نیست.مدیریت دو و میدانی در این رابطه قطعا هوشمندانه عمل خواهد کرد و نگاه به قهرمانان بدون تبعیض است.

برچسب ها

یک دیدگاه در “از حضور صمیمی در لیست جهانی تا ناراحتی احسان حدادی”

  1. مهندس ولی اله محمودی از مدال اوران کشور گفت:

    افرین بر برادران صمیمی جدید شما در تمرینات مایع فخر چهارمحال است درود بر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi