مطالب مرتبط:

رییس کمیته ملی المپیک در تمرین ملی پوشان+عکس

مریم طوسیکیومرث هاشمی با حضور در تمرین ملی پوشان دو و میدانی پاداش حدادی و زور آوند را پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی ، کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک و اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو، صبح امروز با حضور در ورزشگاه آفتاب انقلاب از تمرین د‌و‌و‌مید‌ا‌نی کاران ایران بازدید کردند.(تصاویر در انتهای مطلب)

در این بازدید که مجید کیهانی رییس فدراسیون هم حضور داشت، احسان حدادی ، لیلا رجبی، سپیده توکلی، مریم طوسی، حسن تفتیان، محمد جعفر مرادی، محمد ارزنده و کیوان قنبرزاده از جمله ورزشکارانی بودند که با کیومرث هاشمی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

هاشمی در زمین تمرین مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب، با احسان حدادی که در حال تمرین بود دیدار و گفتگو کرد و خطاب به وی گفت: تمام چشم امید ها برای تکرار مدال المپیک لندن در دو و میدانی به توست. یقین داشته باش که همه ملت از تو مدال می خواهند.

حدادی در ادامه گفت: تمام تلاشم برا ی اهتزاز پرچم کشور است. مطمئن باشید از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. خواسته ام از همه کسانی که در خارج از گود هستند مخصوصا تمام ورزشکاران اینست که آرامش خانواده دو ومیدانی را برهم نزنند و بگذارند تا در ماه هایی که به المپیک مانده امورات به درستی مدیریت شود.حساس کردن برخی حواشی تنها هدف را دورتر می کند.

در این گفتگو، رییس کمیته ملی المپیک، پاداش کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ حدادی و زورآوند را نیز اهدا نمود.

مجید کیهانی نیز در گزارش وضعیت کنونی ملی پوشان المپیکی افزود: تمام تلاشمان اینست که خواسته های ملی پوشان را در آستانه رقابت های المپیک برآورده کنیم تا از دغدغه های ورزشکاران کاسته باشیم. تعدادی از ملی پوشان نیز تقاضای برپایی اردوهای آماده سازی در خارج از کشور را در برنامه هایشان ارائه کرده اند و تمام تلاشمان اینست که ترتیبی اتخاذ شود تا لطمه ای به برنامه های ملی پوشان وارد نشود.

هاشمی در این بازدید از تمرین محسن کائیدی، ملی پوش پارالمپیکی دو و میدانی نیز بازدید کرد و در جریان وضعیت تمرینات و کمبودهای وی نیز قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رییس کمیته ملی المپیک در تمرین ملی پوشان+عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi