مطالب مرتبط:

لیلا رجبی عازم بلاروس/ قاسمی نارضایتی از مربی اش را تکذیب کرد!

 http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/04/thum-6009aae001f61b73996-leyla2_13600.JPG

فدراسیون دو ومیدانی با شورای برون مرزی برای برپایی اردوی رجبی در بلاروس مکاتبه کرد.

به گزارش روابط عمومی، فدراسیون دو و میدانی در خصوص برگزاری اردوهای آماده سازی ملی پوشان المپیکی، طی نامه ای به دبیر شورای برون مرزی، جهت اعزام لیلا رجبی و مربی خود به کشور بلاروس، برای تشکیل یک دوره اردوی سه ماهه تقاضای مطرح شدن این موضوع در شورای برون مرزی را نمود.

رجبی که مدتی است به همراه پیمان رجبی تمریناتش را در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران سپری می کند، با ارائه برنامه هایش برای تشکیل اردو در خارج از کشور از فدراسیون، تقاضای برپایی این اردو را داشته است.

لیلا رجبی در ماده پرتاب وزنه زنان، یکی از مسافران کاروان المپیک ایران در رقابت های ۲۰۱۶ ریو خواهد بود.

دونده المپیکی ابراز نارضایتی از مربی خود را در مصاحبه روزنامه گل تکذیب کرد.

رضا قاسمی در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: در گفت و گو با خبرنگار روزنامه گل نارضایتی ام را از برخی کمبودها اعلام کردم و قصدم زیر سوال بردن زحمات مربی و یا مسئولان دو و میدانی نبوده است. مگر به غیر از این اینست که دوومیدانی تنها ۶ ورزشکار دارد که سهمیه المپیک را با حمایت مربیان و مسئولین دو ومیدانی کشور بدست آورده است؟!!!

قاسمی تصریح کرد: من و سایر قهرمانان المپیکی در دوومیدانی نیازمند حمایت های همه جانبه در ورزش کشور هستیم. من منظورم از اعلام نارضایتی از وضعیت مالی، تنها فدراسیون یا نهاد دیگر نیست. تمام دستگاه ورزش کشور، از جمله باشگاه ها باید در سال المپیک، برنامه هایشان تنها حمایت همه جانبه از قهرمانان رشته های ورزشی مختلف که سهیمه حضور در رقابت های المپیک گرفته اند باشد.

وی افزود: رابطه صمیمی و کاملا خوبی با حامد احمدپور دارم و دوره های تمرینی ام را با او در آرامش سپری کرده ام، اما دوست ندارم این آرامشی که داشته ام با کمبودهایم تواءم شود. به هیچ وجه در مصاحبه هایم از وضعیت مری ام ابراز نارضایتی نکرده ام. حامد به من لطف دارد و روزهای خوبی را باهم خاطره سازی کرده ایم.

قاسمی در پایان گفت: سال پر فشاری را پشت سرگذاشته ام و از نتایجی هم که کسب کرده ام راضی هستم اما این برای یک ورزشکار المپیکی کافی نیست. دوست دارم تا افتخار آفرینی های من و سایر ملی پوشان مستدام باشد و این امر مستلزم حمایت های ویژه مسئولین ورزش کشور است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “لیلا رجبی عازم بلاروس/ قاسمی نارضایتی از مربی اش را تکذیب کرد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi