مطالب مرتبط:

مربی تفتیان: قول مدال در مسابقات جهانی را داده بودم/ ایران فقط روی مربیان فوتبال سرمایه گذاری میشود

مربی ملی‌پوش دوومیدانی گفت:‌ قول ۷۰ درصدی مدال تفتیان در مسابقات جهانی آمریکا را داده بودم که قسمت نبود شرکت کنیم.

احمد رمضان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد تمرینات حسن تفتیان اظهار داشت: ما در سال جاری از همان روز اول تمرینات‌مان را آغاز کردیم. یک هفته در مشهد بودیم و پس از آن در آکادمی ملی المپیک تمرین می‌کنیم. خوشبختانه وضعیت بدنی تفتیان خوب است و با قدرت ادامه می‌دهد.

وی در مورد اینکه نخستین مسابقه آغاز فصل خواهد بود یا خیر، گفت: در این رقابت‌ها شرکت خواهیم کرد اما پس از آن هنوز برای رقابت‌های دیگر تصمیم‌گیری نهایی نشده است. مسابقات جایزه بزرگ تایلند وجود دارد اما من به تفتیان گفتم به دلیل اینکه سطح این رقابت‌ها پایین است اگر شرکت نکند، بهتر است.

مربی ملی‌پوش دو و میدانی ایران گفت: اگر بتوانیم در دایموند لیگ شرکت کنیم خیلی خوب می‌شود. در آنجا دوندگان بزرگی حضور خواهند داشت. البته شرکت در این مسابقه نیاز به دعوت‌نامه از مسئولان برگزاری دارد. جایزه بزرگ تایلند نمی‌تواند تأثیری روی دونده‌های ما داشته باشد چون با اختلاف زیادی به قهرمانی می‌رسند.

رمضان‌زاده در مورد لغو مسابقات جهانی به دلیل عدم دریافت ویزای آمریکا گفت: واقعا حیف شد که در این مسابقات شرکت نکردیم. من قول ۷۰ درصدی مدال هم به فدراسیون داده بودم اما به هر حال نشد. حداقلش این بود که تفتیان می‌توانست به فینال برسد چون او تمرینات خوبی را انجام داده و در مسابقات قهرمانی آسیا هم با قدرت اول شد.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات حقوقش برطرف شده است یا خیر، گفت: مسئولان فدراسیون قول‌هایی داده‌اند و ما هم روی آن حساب کردیم. امیدوارم وزارت ورزش هم به فدراسیون و کیهانی کمک کند چون فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند مشکلات ورزشکاران را حل کند. فدراسیون برنامه‌های خوبی برای دوومیدانی دارد و نباید آن را تنها بگذارند.

مربی تفتیان عنوان کرد: در ایران به غیر از مربیان فوتبال سایر مربیان به حساب نمی‌آیند. در رأس مربیان غیرفوتبالی محمد بنا قرار دارد که به او هم اهمیت چندانی نمی‌دهند ما که دیگر هیچ. واقعیت این است که مربی هم نباشد چه کسی می‌خواهد ورزشگاه را پرورش دهد.

وی در پایان گفت: تفتیان بسیار با نظم و انضباط کار می کند و تمام برنامه‌های او روی اصول است. ما جمعه یا تعطیلات نداریم و امیدوارم ثمره این تلاش ها را در المپیک ببینیم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “مربی تفتیان: قول مدال در مسابقات جهانی را داده بودم/ ایران فقط روی مربیان فوتبال سرمایه گذاری میشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi