مطالب مرتبط:

فرامرز روستایی فر دبیر فدراسیون دوومیدانی شد/زینی وند: تنها نبودم ورودی می گرفتم

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/03/81995588-70578867.jpg

فرامرز روستایی فر طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان به سمت دبیری فدراسیون دوومیدانی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان طی حکمی فرامرز روستایی فر را به سمت دبیری فدراسیون دوومیدانی منصوب کرد.

در حکم دکتر محمود گودرزی به روستایی فر آمده است :

با استعانت از خداوند متعال و به استناد ماده ۸ اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری، نظر به تایید مجمع عمومی تاریخ ۱۵ شهریورماه ۹۴ فدراسیون دوومیدانی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید تا درچهارچوب مفاد اساسنامه مزبور، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید .

توفیق جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور از خداوند متعال خواهانم.

روستایی فر، قهرمان اسبق دوی ۸۰۰ متر ایران و دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۱۹۸۹ است.

زینی وند: تنها نبودم ورودی می گرفتم

قهرمان دوی ماراتن کشور می گوید برای کسب ورودی آمده بودم اما تنها بودم.

احسان زینی وند در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: اصلا فکر نمی کردم که امسال ماراتن با تعداد غیر قابل پیش بینی شرکت کنندگان همراه باشد. سال های گذشته استقبال اینچنین از ماراتن نمی شد. همه چیز برای برگزاری این مسابقه در حد مطلوبی بود و راضی هستم اما ای کاش معادلاتم درست می شد.

دونده ایلامی ماراتن تاکید کرد: سال سختی را پشت سر گذاشتم و در مسابقات زیادی شرکت کردم و خسته هم بودم اما امیدوار بودم تا با حضور رقیبانم رقابت خوبی داشته باشم و بتوانم ورودی المپیک را کسب کنم. متاسفانه معادلاتم به هم ریخت و در ۱۵ کیلومتر پایانی بین من و رقیبانم که پشت سرم بودم فاصله زیادی افتاد و نتوانستم سریعتر بدوم چون رقیبی نداشتم.

وی افزود: تنها فاکتوری که باعث شد امسال تعداد شرکت کننده ها در مسابقه بیش از حد انتظار باشد، حضور حامیان مالی در برگزاری این مسابقه و تخصیص جوایز ارزنده از سوی آنها بود. به نظر من می توان ماراتن هرمزگان را در تقویم سالیانه گنجاند و حتی این رویداد را بین المللی کرد. قهرمانان ما چیزی از رقیبان خارجی کم ندارند و تنها حمایت و توجه به آنها، انگیزه رقابت را در آنها بالا می برد.

زینی وند در پایان ضمن قدردانی از زحمات همه دست اندرکاران برگزاری ماراتن هرمزگان گفت: همینکه از استان های کشور برای شرکت در این مسابقه سخت علاقه مند وجود دارد، قطعا می توان این عشق و علاقه در دل تک تک مردم برای همدلی با دوومیدانی انداخت و حضور آنها را در این مسابقات نهادینه کرد. امیدوارم این حمایت ها پایدار باشد و ماندگار و سال های بعد شاهد حضور همگانی مردم نیز در ماراتن باشیم.

 

برچسب ها

یک دیدگاه در “فرامرز روستایی فر دبیر فدراسیون دوومیدانی شد/زینی وند: تنها نبودم ورودی می گرفتم”

  1. محمودی شهرکرد گفت:

    با سلام
    انتصاب شایسته فرامرز روستایی فر قهرمان ۸۰۰متر اسیا را در سالهای گذشته تبریک آرزوی توفیق
    ولی اله محمودی از دوستان ورقیبان قدیمی از استان چهارمحال وبختیاری ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi