اتمام طلایی با نشان طلای الهی رقم خورد/ ایران با 40 مدال مقتدرانه قهرمان شد

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/03/186721_240.jpg

پنجمین و آخرین روز از رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی آسیا و اقیانوسیه که برای کاروان ایران با طلای مختاری آغاز شده بود، با نشان طلای الهی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ در پنجمین و آخرین روز از رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی آسیا و اقیانوسیه علی الهی، در فینال رقابت های دو ۱۵۰۰ متر، کلاس T13 با ثبت رکورد ۴ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت و آخرین و بیست و سومین نشان طلای کاروان را به نام خود ثبت کرد.

بدین ترتیب، پرونده رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای کاروان ایران با کسب ۴۰ نشان رنگارنگ ، ۲۳ طلا، ۱۰ نقره و ۷ برنز، بسته شد.

در رقابت های روز پنجم، علیرضا مختاری در پرتاب دیسک طلایی شد، نورمحمد آرخی در پرتاب نیزه نقره گرفت، آرش خسروی در دو ۲۰۰ متر طلایی شد و احمد اجاقلو نیز در رقابت های دو ۴۰۰ متر نیز به نشان طلا دست یافت و امین عبدالپور نیز در همین ماده به عنوان هشتم رسید.

زهرا شامحمدی در رقابت های دو ۲۰۰ متر به عنوان سوم رسید و از کسب مدال بازماند، مهدی اصغری در پرتاب وزنه طلایی شد، مهدی مرادی از اتمام رقابتش در فینال دو ۴۰۰ متر بازماند و علی الهی نیز در فینال دو ۱۵۰۰ متر اول شد.

رقابت های دو و میدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه با حضور ۲۵۰ ورزشکار از ۲۴ کشور از ۱۷ تا ۲۲ اسفند به میزبانی امارات برگزار شد و کاروان کشورمان با ۲۹ ورزشکار خود ( ۲۶ مرد و ۳ زن) موفق شد مقتدرانه بر سکوی اول این رقابت ها بایستد.

پس از ایران، چین با ۳۱ و هند با ۳۰ مدال دوم و سوم شدند، ژاپن با ۲۵ مدال چهارم شد و عنوان پنجم نیز به کشور میزبان، امارات، با ۲۰ مدال رسید.

ملی پوشان کشورمان بعدازظهر فردا، یکشنبه، ۲۳ اسفند ماه، به میهن باز خواهند گشت

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “اتمام طلایی با نشان طلای الهی رقم خورد/ ایران با ۴۰ مدال مقتدرانه قهرمان شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:مشترک ما شوید!

logo-samandehi