مطالب مرتبط:

علیرضا مختاری و آرش خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد

خبرگزاری فارس: مختاری و خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد

علیرضا مختاری و آرش خسروی به مدال طلای رقابت‌های دوومیدانی معلولین قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پنجمین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه، ملی‌پوشان کشورمان در مواد مختلف به مصاف حریفان رفتند که علیرضا مختاری در پرتاب دیسک، کلاس F51/53 با ثبت رکورد ۲۲ متر و ۷۱ سانتی‌متر به نشان طلا دست یافت و پس از او نمایندگان هند و عربستان سعودی دوم و سوم شدند.

در فینال دوی ۲۰۰ متر، کلاس T11 نیز آرش خسروی با ثبت رکورد ۲۴ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی و نشان طلا دست یافت و پس از او نماینده اندونزی به نشان نقره رسید.

در رقابت‌های پرتاب نیزه، کلاس F11/12، نورمحمد آرخی با رکورد ۴۲ متر و ۹ سانتی‌متر به عنوان قهرمانی و نشان نقره دست یافت. نشان طلای این ماده به نماینده چین رسید و جایگاه سوم نیز به نام نماینده چین تایپه ثبت شد.

در رقابت‌های دو ۲۰۰ متر، کلاس T44/47 نیز زهرا شامحمدی با رکورد ۳۰ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه به عنوان سوم رسید و از کسب مدال بازماند. نشان طلا و نقره این ماده به ترتیب به نمایندگان سریلانکا و تایلند رسید.

تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولین ایران تاکنون با کسب ۲۰ نشان طلا، ۱۰ نقره و ۷ برنز و در مجموع، ۳۷ نشان، در جایگاه اول جدول رده بندی قرار دارد.

رقابت‌های قهرمانی دو ومیدانی آسیا و اقیانوسیه که از ۱۷ اسفند ماه به میزبانی امارات آغاز شده است، امروز به کار خود پایان می‌دهد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “علیرضا مختاری و آرش خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi