مطالب مرتبط:

علی الهی نقره‌ای شد/ کاروان دوومیدانی ایران در روز سوم 6 نشان کسب کرد

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/03/13930802000011_PhotoA.jpg

سومین روز از رقابت های دو و میدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه با کسب ۶ نشان رنگارنگ برای کاروان ایران همراه بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی الهی در ماده دو ۵ هزار متر، کلاس T13 با ثبت رکورد ۱۷ دقیقه و۲ ثانیه و۱۲ صدم ثانیه، پس از نماینده هند به نشان نقره دست یافت.

مهدی مرادی، آخرین نماینده کشورمان در رقابت های امروز نیز در ماده دو ۲۰۰ متر، کلاس T13، به دلیل انجام خطا از دور مسابقات حذف شد.

در سومین روز از رقابت های قهرمانی آسیا، مهناز امینی در پرتاب وزنه طلا گرفت، نورمحمد آرخی در پرتاب دیسک، دومین طلایی کاروان ایران در روز سوم بود و آرین لطفی نیز در همین ماده به نشان برنز دست یافت.

صادق بیت سیاح در پرتاب وزنه و علی الهی در دو ۵ هزار مترو مهدی علی زاده در پرتاب نیزه ، سه  نایب قهرمان امروز بودند که موفق به کسب نشان نقره برای کاروان کشورمان شدند.

احمد رضا علیخانی در دو ۱۰۰متر چهارم شد، آرش خسروی در دو مقدماتی ۱۰۰متر به عنوان اول دست یافت و فینالیست شد، احمد اجاقلو نیز با کسب عنوان اول در مقدماتی ۱۰۰ متر به فینال راه پیدا کرد.

با احتساب ۶ نشان کسب شده در سومین روز مسابقات، شمار مدال های ایران به عدد ۱۷ ( ۸ طلا، ۷ نقره، ۲ برنز) رسید.

تیم ملی دوومیدانی کشورمان با ۲۹ ورزشکار (۲۳ مرد و ۶ زن) در رقابت های قهرمانی دو و میدانی آسیا و اقیانوسیه حضور یافته است. این مسابقات از ۱۷ تا ۲۲ اسفند ماه با حضور ۲۵۰ ورزشکار از ۲۴ کشور به میزبانی کشور امارات برپاست.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “علی الهی نقره‌ای شد/ کاروان دوومیدانی ایران در روز سوم ۶ نشان کسب کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi