مطالب مرتبط:

تقدیر احمد دهلان رییس کنفدراسیون آسیا از مجید کیهانی

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/asianathleticskioo_13258.jpg

رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، طی پیامی کسب مدال توسط ملی پوشان ایرانی در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا را به مجید کیهانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، تیم ملی کشورمان در هفتمین دوره رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که در دوحه قطر برگزار شد موفق به کسب ۶ مدال (یک طلا، چهار نقره و یک برنز) شد و همین امر موجب شد “احمد دهلان” رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، ضمن ابراز خرسندی و غرور از حضور ورزشکاران ایرانی در این میدان در پیامی رسیدن به این عناوین را به رییس فدراسیون دوومیدانی ایران تبریک گوید.

در پیام احمد دهلان خطاب به مجید کیهانی آمده است:

“به عنوان رییس کنفدراسیون آسیا، کسب عناوین در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا را توسط تیم ملی ایران، که روزهای ۱۹ تا ۲۱ فوریه در قطر برگزار شد، از صمیم قلب تبریک می‌گویم و از موفقیت شما و ورزشکارانتان احساس غرور و شادی می‌کنم.

همچنین برای مربیان شما که در حاشیه این مسابقات در کارگاه دانش افزایی حاضر شدند آرزوی موفقیت و بهروزی دارم. قطعا مطالبی که در این کلاس یک روزه برای مربیان ارائه شد به رشد ورزش دوومیدانی و ارتقاء هرچه بیشتر ورزشکاران کمک خواهد کرد.

در پایان باید اذعان کنم، موفقیت به دست آمده توسط تیم ملی ایران حاصل رهبری حکیمانه شما و تلاش جمعی از افرادی است که سخت کوشانه تلاش کردند تا شکوه و عظمت را برای ملت خود به ارمغان آورند.”

برچسب ها

0 دیدگاه در “تقدیر احمد دهلان رییس کنفدراسیون آسیا از مجید کیهانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi