مطالب مرتبط:

پیمان رجبی: کیهانی پاسخ ما را نمی‌دهد/ سالن تمرین‌ را پیش از مسابقه آسیایی اجاره داده بودند!

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/3414243_701.jpg

همسر و مربی لیلا رجبی گفت: منتظر برپایی اردوی برون مرزی در بلاروس هستیم اما کیهانی پاسخ ما را نمی‌دهد.

پیمان رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط لیلا رجبی اظهار داشت: ۶ ماه است که ورودی گرفتیم اما همچنان درگیر اردوی برون مرزی هستیم. ۳ ماه پیش به ما گفتند که تمرینات را آغاز کنیم یک هزینه‌ای دادند اما متاسفانه سه ماه است که هیچ حقوقی مربیان دریافت نکرده‌اند.

وی گفت: سه ماه پیش برنامه خود را دادیم که قبل از آغاز سال جدید اردویی را در بلاروس برگزار کنیم و هزینه‌ها را پیش بینی کردیم اما هنوز جوابی به ما نداده آند و نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

مربی و همسر لیلا رجبی گفت: در بلاروس مربیان پرتاب گر زیادی وجود دارند که دوستان ما هستند و می‌توانند کمک کنند اما با شرایطی که من می‌بینم فکر می‌کنم در المپیک ریو به عنوان توریست معرفی شویم چون وضعیت اردویی  و تمرینی خوب نیست.

رجبی در مورد عملکرد همسرش در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا گفت: لیلا رجبی را اگر شما از خواب بیدار کنید که برود مسابقه بدهد حتما روی سکو می‌آید اما در این رقابت‌ها به خاطر مشکل گوارشی که برایش پیش آمده بود نتوانست نمایش همیشگی را داشته باشد من قبل از اعزام گفته بودم که باید مربی هم کنارش باشد اما این اتفاق نیفتاد.

مربی لیلا رجبی با اشاره به اینکه کیهانی پاسخ تماس‌هایمان را نمی‌دهد گفت: ما ورودی المپیک را گرفته‌ایم مگر چیز کمی است برای اردوی بلاروس هم روزانه ۱۷۰ دلار را پیش بینی کردیم که در طول سه ماه ۲۳ هزار دلار می‌شود.اما برای اینکه برنامه‌های خودرا بگویید متاسفانه کیهانی پاسخ ما را نمی‌دهد. قبل از بازی‌های داخل سالن بیش از ۲۰ بار تماس گرفتم اما او جواب نداد.

 با اشاره به اینکه قبل از مسابقات داخل سالن، آفتاب انقلاب را به افراد دیگری اجاره داده بودند گفت: سه چهار روز قبل از آغاز مسابقات که روزهای حساسی برای یک ورزشکار است متاسفانه سالن را به افراد دیگری مانند دانش آموزان و آتش نشانان اجاره دادند. نمی‌دانم چرا باید این اتفاق بیفتد که ملی پوشان خودشان بدون سالن باشند.

وی ادامه داد: دوومیدانی کاران تمام زندگی خود را برای این رشته می‌گذارند اما درآمدی هم ندارد آنها فقط عشق این رشته را دارند و اگر توجهی هم به ورزشکاران ملی نشود چطور انتظار دارند در میادین ملی افتخارآفرینی کنند.

رجبی تاکید کرد: اگر تا فردا پاسخ ما را ندهند به وزارت ورزش می‌روم و با مسئولان آن‌جا صحبت می‌کنم. شهریان معاون ورزش بانوان به ما گفته بود اگر مشکلی پیش آمد ما را در جریان بگذارید و فردا احتمالا این کار را انجام می‌دهم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “پیمان رجبی: کیهانی پاسخ ما را نمی‌دهد/ سالن تمرین‌ را پیش از مسابقه آسیایی اجاره داده بودند!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi