مطالب مرتبط:

مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا /تیم ملی دوومیدانی ایران وارد قطر شد

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/photo_2016-02-17_13-44-29_resize_13128.jpg

تیم ملی دوومیدانی کشورمان که صبح امروز به منظور حضور در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا ایرن را ترک کرده بود، به قطر رسید.

ملی پوشان دوومیدانی ایران که صبح امروز با هدف حضور در هفتمین دوره مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) عازم قطر شده بودند، لحظاتی پیش وارد دوحه  شدند.

این رقابتها از روز جمعه (۳۰ بهمن ماه) آغاز و تا روز دوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

رضا قاسمی و حسن تفتیان (۶۰متر)، سجادهاشمی آهنگر و مهدی زمانی (۴۰۰متر)، مصطفی ابراهیمی (۸۰۰متر)، حسین کیهانی (۱۵۰۰ متر)، میلاد سیار(۶۰متر بامانع)، جلیل توماج (هفتگانه)، کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست(پرش ارتفاع)، میلاد دریساوی( پرش سه گام)، علی ثمری و محمدحسین اسکندری( پرتاب وزنه) در بخش مردان و سپیده توکلی (پنجگانه)،فرزانه فصیحی (۶۰ متر)، مریم طوسی ( ۶۰ متر و ۴۰۰ متر)، لیلا رجبی( پرتاب وزنه) و الناز کمپانی( ۶۰ متر بامانع) در بخش بانوان، نمایندگان کشورمان در این مسابقات خواهند بود.

هفتمین دوره از رقابتهای داخل سالن آسیا برای ورزشکارانی که تاکنون موفق به کسب ورودی مسابقات داخل سالن جهان نشده اند، فرصت مناسبی است تا بتوانند حد نصاب های لازم را به ثبت برسانند.

در این رقابتها مجید کیهانی و پریسا بهزادی به عنوان سرپرست، هادی سپهرزاد، حامد احمدپور و نعیما خواجوی به عنوان مربیان، ملی پوشان کشورمان را همراهی خواهند کرد.

در دور قبلی این مسابقات (ششمین دوره -«هانگ جو» چین) تیم ملی کشورمان موفق به کسب پنج مدال (دو مدال طلا ، یک نقره و دو برنز ) شد.

 مهدی زمانی و مریم طوسی در ماده ۴۰۰ متر به مدال طلا رسیدند. رضا قاسمی در ۶۰ متر به مقام سوم رسید. محمد ارزنده در پرش طول نقره گرفت و طوسی در ماده ۶۰ متر برنز گرفت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا /تیم ملی دوومیدانی ایران وارد قطر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi