مطالب مرتبط:

مریم طوسی: با حضور دوندگان تبعه در کشورهای عربی کار سختی برای کسب مدال داریم

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/13930707000319_PhotoA.jpg

ملی پوش دوومیدانی بانوان گفت: کشورهای عربی دوندگان خارجی تبعه کرده‌اند و به همین دلیل کارمان برای کسب مدال در آسیا سخت است.

مریم طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایطش برای حضور در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: تمریناتم را هر روز با جدیت تمام زیر نظر اکبرپور مربیان دنبال می‌کنم و آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هستم ؛ سه هفته در کیش تمرین کردیم و دو هفته هم است که اردوی متمرکز ملی پوشان در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شده و امیدوارم روز جمعه و شنبه که مسابقه دارم بتوانم نتیجه خوبی بگیرم.

وی در مورد اینکه چه قدر شانس برای کسب سهمیه دارد، گفت: من در دوره‌های قبلی در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ در دو طلا و دو برنز گرفته‌ام، اما در این دوره کار سختی دارم، چون کشورهای عربی دوندگان خارجی را تبعه کرده‌اند و به دنبال نتیجه هستند.

ملی پوش دوومیدانی بانوان تاکید کرد: در این دوره با توجه به اینکه سال قبل از المپیک است، همه دونده‌ها با قدرت ظاهر می‌شوند و می‌خواهند سهمیه بگیرند. حریفان اصلی‌ام هم در ماده ۴۰۰ متر از چین و قزاقستان و کشورهای عربی هستند.

طوسی با اشاره به اینکه هدف اصلی‌ام مسابقات قهرمانی آسیا نیست، گفت: مهمترین برنامه و هدفم کسب ورودی المپیک است و اوج آمادگی خود را هم برای این هدف گذاشته‌ام، اما در رقابت‌های آسیایی هم تلاش می‌کنم که پرچم کشورم را بالا ببرم. امیدوارم تیم ملی دست پر به ایران بازگردد.

وی در مورد هدف بعدی گفت: هنوز فدراسیون برنامه بعدی را مشخص نکرده است، اما اواخر فروردین ماه مسابقات اصلی ما آغاز می‌شود و به دنبال این هستم که در ۴، ۵ مسابقه خوب شرکت کنم و و به ورودی المپیک برسم.

مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا روزهای ۳۰ بهمن تا دوم اسفند در دوحه قطر برگزار می‌شود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “مریم طوسی: با حضور دوندگان تبعه در کشورهای عربی کار سختی برای کسب مدال داریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi