رد اتهام نفوذ سیاستمداران روسیه در ماجرای دوپینگ ورزشکاران 2016

کمیسیون مستقل آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ، دخالت و ایفای نقش دولت روسیه در دوپینگ سیستماتیک ورزشکاران این کشور را رد کرد.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از رویترز؛ کمیسیون مستقل آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) در گزارش جدید خود اعلام کرده که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه دولت روسیه در دوپینگ ورزشکاران این کشور که در ماه‌های اخیر منتشر شد نقش داشته، پیدا نکرده است.

این موضوع در حالی عنوان شده که گروه ضربت اتحادیه جهانی دوومیدانی قرار است در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برای سومین بار به مسکو سفر کنند تا در خصوص موضوعات منتاقضی که وجود دارد، دور جدید بازپرسی و تحقیقاتش را از کند.

پیش از این دولت روسیه متهم شده بود که از دوپینگ دوومیدانی‌کاران این کشور مطلع بوده و در آنها نقش ایفا کرده است. براساس همین اتهامات نیز دوومیدانی‌کاران روسیه از حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو به صورت موقت تعلیق شدند، هرچند که ویتالی موتکو، وزیر ورزش روسیه از همان ابتدا علام کرد که هیچ نفوذی از سوی سیاستمداران ارشد این کشور در ماجرای دوپینگ ورزشکاران صورت نگرفته است.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “رد اتهام نفوذ سیاستمداران روسیه در ماجرای دوپینگ ورزشکاران ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:مشترک ما شوید!

logo-samandehi