مطالب مرتبط:

کیهانی:انتظار بهترین عملکرد را از ملی‌پوشان داریم/ پیش بینی‌مان کسب 5 مدال در آسیا است

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/index2.jpg

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: در مسابقات داخل سالن آسیا از همه ملی پوشان انتظار بهترین عملکرد را داریم و پیش بینی‌مان کسب ۵ مدال در آسیا است.

مجید کیهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط ملی پوشان دوومیدانی برای حضور در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه همه ملی پوشان در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برند و اردوهای آنها به صورت منظم و با برنامه زیر نظر مربیان پیش می‌رود. ملی پوشان کشورمان کار سختی در آسیا دارند و دوندگان خوبی حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: شنیده‌ام حضور ۳۵۰ ورزشکار شرکت می‌کنند و میزبانی قطری‌ها هم به شکلی است که همه کشورها با قدرت می‌آیند و خود این کشور نیز با تبعه کردن ورزشکاران آفریقایی شرایط خوبی در آسیا دارد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه چه پیش بینی‌ای در مورد کسب مدال می کند، گفت: با توجه به اینکه اردوی خوبی برای ملی پوشان فراهم شده از همه آنها انتظار داریم بهترین عملکرد را داشته باشند و شانس و پیش بینی این را داریم که حدود ۵ مدال را کسب کنیم.

کیهانی گفت: اینکه بگوییم اولین مسابقه برون مرزی در فصل جاری است و ملی پوشان در راه المپیک هستند، پس نباید زیاد انتظار داشته باشیم، درست نیست و همه باید با بهترین آمادگی حاضر شوند و برای مدال بجنگند. ما برای هر مسابقه‌ای که می‌خواهیم نفراتی را اعزام کنیم برنامه داریم و باید نتایج خوبی کسب کنیم.

وی با اشاره به اعزام مربیان به این رقابت‌ها گفت: ۴ مربی یعنی هادی سپهرزاد، حامد احمدپور، نعیما خواجوی و پریسا بهزادی را داریم که کار هدایت ملی پوشان را برعهده خواهند گرفت.

به گزارش فارس، تیم ملی دوومیدانی ایران با ۱۸ ورزشکار(۱۳ مرد و ۵ زن) در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا که از ۳۰ بهمن در قطر آغاز می‌شود، شرکت خواهد کرد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “کیهانی:انتظار بهترین عملکرد را از ملی‌پوشان داریم/ پیش بینی‌مان کسب ۵ مدال در آسیا است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi