دفاعیه دکتری احسان مهاجر شجاعی نمره قبولی گرفت

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/image534431.jpg

برنامه استراتژیک دوومیدانی در دفاعیه دکتری احسان مهاجر شجاعی از وزیر ورزش نمره قبولی گرفت.

احسان مهاجر شجاعی صبح امروز (سه‌شنبه) در دفاعیه دکتری خود با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به عنوان استاد راهنما، چشم اندازی برای دوومیدانی ارائه کرد که با نمره ۱۹.۲۵ مورد قبول واقع شد.

در این رساله که با موضوع طراحی و تدوین برنامه راهبردی فدراسیون دوومیدانی تحت عنوان دفاعیه ارائه شد، چشم انداز ۱۵ تا ۲۰ ساله ای برای مدیریت فدراسیون دوومیدانی ارائه شد که تمامی نقاط ضعف و قوت آن آنالیز و مورد بررسی قرار گرفته بود.

احسان مهاجر شجاعی  در خصوص این طرح توضیح داد: در این رساله برای هر موضوع راهبرد‌ها و راهکارهای خاصی طراحی شده است که با عملیاتی شدن این برنامه ها فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران جزء ۳ تیم برتر آسیا و ۱۰ تیم برتر دنیا قرار خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: در این آنالیزها با توجه به پتانسیل های دوومیدانی، موقعیت آمایش جمعیتی و شرایط اقلیمی، بحث استعدادیابی و مدیریت این استعدادها و برنامه های مدرن برای پیشبرد این اهداف، امید است این موفقیت در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسد.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

یک دیدگاه در “دفاعیه دکتری احسان مهاجر شجاعی نمره قبولی گرفت”

  1. ماهان می‌گه:

    اقای مهاجر فکر کنم توهم داره، آخه با این بودجه و مدیریت ضعیف فدراسیون که یه گزارشگر که هیچ سابقه مدیریتی نداره ومعلوم نیست چطوری تو مجمع فدراسیون دوومیدانی رای آورده (البته با لابی گری همین آقای مهاجر و خریدن آرا و….رای اورد)چطور میشه دوومیدانی ایران جز ۱۰تیم جهان وسوم آسیا قرار بگیره!!!!!!واقعا خنده داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi