رادیو ورزش

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/02/20130521162321_IMAGE634289599868750000.jpg

فدراسیون دوومیدانی به انتقاد برنامه “با فدراسیون ها” از شبکه رادیویی ورزش پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی، فدراسیون دوومیدانی ضمن تشکر از نقد‎های دوستان در شبکه رادیویی ورزش، در پاسخ به انتقاد مجری محترم برنامه با فدراسیون‌ها که در روز یکشنبه مورخ ۱۱ بهمن ماه جاری از این شبکه پخش شد، مبنی بر نقص درعملکرد قسمت جستجو در سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی به اطلاع می‌رساند، با توجه به بازنگری و تست های مکرر در این قسمت، هیچ گونه مشکلی در محتوای سایت فدراسیون و اخبار آرشیو شده و یا مطالبی که در قسمت جستجوی سایت اعمال می‌شود وجود نداشته است و گاهی به دلیل حجم بالای اخبارآرشیو شده، با تاخیر چند ثانیه‌ای درخواست‌های کاربران از قسمت جستجوی سایت نمایش داده می‌شود.

 

به طور مثال نام” احسان حدادی ” در قسمت جستجو در سایت درج می‌شود و با کمی تامل اخبار مرتبط با کاراکتر مورد نظر نمایش داده خواهد شد. اطلاعات سپیده توکلی که مجری محترم به عدم دریافت مطالب مرتبط با ایشان از سایت گله داشتند نیز به همین طریق قابل دسترس است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “رادیو ورزش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi