کاوه: تمرین ندارم، اما به کسب سهمیه المپیک امیدوارم!

کاوه موسوی

ملی پوش پرتاب چکش دوومیدانی گفت: در حال حاضر تمرینی نمی‌کنم، اما کسب سهمیه المپیک دور از دسترس نیست و امیدوارم.

کاوه موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایطش اظهار داشت: در شهر خودم ارومیه حضور دارم، اما تمرینات خاصی را انجام نمی‌دهم و آمادگی ندارم، چون هوا سرد است و در تهران هم نمی‌توانم تمرین کنم. منتظر برگزاری اردو در مجارستان هستم و باید دید چه اتفاقی می‌افتد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با وضعیت فعلی و ۵ ماه تا المپیک امیدی برای کسب سهمیه دارد یا خیر، گفت: ورودی المپیک ۲۰۱۶ در پرتاب چکش ۷۷ متر است و من رکورد ۷۶ متر را هم زده‌ام. کسب سهمیه سخت است، اما دور از دسترس نیست و امیدوارم.

ملی پوش پرتاب دیسک ایران در خصوص مربی مجارستانی که فدراسیون در نظر گرفته است، گفت: قرار است در مجارستان با این مربی کار کنیم و باید شرایط را آنجا ببینیم.

موسوی در پاسخ به این سوال که چه مدت در مجارستان خواهید بود و  آیا مسابقه‌ای در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: اردوی ما به همراه برادران صمیمی خواهد بود و فکر می‌کنم دو ماه در آنجا هستیم. هنوز مسابقه‌ خاصی در نظر گرفته نشده است.

به گزارش فارس، موسوی در دوره قبلی المپیک نماینده کشورمان بود که در دور مقدماتی حذف شد.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “کاوه: تمرین ندارم، اما به کسب سهمیه المپیک امیدوارم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi