فرزانه فصیحی جزو 40 دونده برتر دنیا

فرزانه فصیحی

رکورددار دوی ۶۰ متر زنان ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانی در رده ۳۴ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی دوومیدانی فرزانه فصیحی دونده سرعت تیم ملی بانوان در میان برترین‌های دوی ۶۰ متر جهان قرار گرفت.

فصیحی در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور موفق شد رکورد ۶۰ متر زنان ایران را که در اختیار مریم طوسی بود(۷:۴۳ ثانیه) با ثبت زمان ۷:۳۵ ثانیه جابجا کند و رکورد ملی این ماده را در دست بگیرد.

فصیحی با این زمان در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی دوومیدانی در سال ۲۰۱۶ در رده سی و چهارم قرار گرفت.همچنین در رده‌بندی این ماده «میشل لی» از ترینیداد و توباگو با ۷.۱۷، «اولسیا» از اوکراین با ۷.۲۰ و «باربارا پیر» از آمریکا با ۷.۲۴ اول تا سوم هستند.

بانوی رکورددار دوی ۶۰ متر کشورمان تا کسب ورودی جهانی دوی ۶۰ متر فقط ۲ صدم ثانیه فاصله دارد که امیدوار است این زمان را در رقابتهای قهرمانی داخل سالن آسیا که ۳۰ بهمن تا دوم اسفند ماه در دوحه قطر برگزار می شود، کسب کند.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “فرزانه فصیحی جزو ۴۰ دونده برتر دنیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi