مطالب مرتبط:

رضا قاسمی:قهرمانی آسیا چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ خرابی دستگاه ثبت رکورد ربطی به دونده ندارد

خبرگزاری فارس: قهرمانی آسیا چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ خرابی دستگاه ثبت رکورد ربطی به دونده ندارد

ملی پوش دوومیدانی سرعت ایران گفت: مسابقات قهرمانی آسیا با توجه به حضور نفرات برتر جهان دست کمی از رقابت‌های جهانی ندارد.

رضا قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قهرمانی در مسابقات داخل سالن کشور اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و از عملکرد خودم و رکوردی که داشتم، راضی بودم. پس از سه ماه مسابقه دادم. البته رقیب جدی نداشتم که بخواهم فشار بیشتری بیاورم.

وی ادامه داد: در مدتی که کیش بودم، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و برای مسابقات داخل سالن آسیا با آمادگی ۱۰۰ درصد راهی قطر خواهم شد.

ملی پوش دوی سرعت ایران تاکید کرد: رقیبان سختی در آسیا خواهم داشت. دونده قطری سوم جهان است و نماینده چین هم رده چهارم را در اختیار دارد. با حضور این نفرات مسابقات در حد جهانی برگزار خواهد شد.

قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا به کسب مدال فکر می کند یا خیر، گفت: در سه دوره قبلی روی سکو رفته‌ام و این بار نیز به همین موضوع فکر می‌کنم. کسب طلا سخت است، اما دور از دسترس نیست.

وی در خصوص مسابقات جهانی امریکا و اردو در این کشور عنوان کرد: قرار است در چند روز آینده برای دریافت ویزای این کشور به ترکیه برویم. مسابقات آمریکا سطحش مشخص است و برترین های جهان حضور پیدا می‌کنند. فکر می‌کنم اردو در این کشور نیز کمک زیادی به آمادگی ما خواهد کرد.

وی در مورد اتفاق رخ داده در مسابقات داخل سالن و خرابی دستگاه ثبت رکورد (فتوفینیش) و حذف دو نفری که سهمیه آسیا گرفتند، گفت: بچه‌ها زحمت خود را کشیدند و رکوردهای سهمیه را هم کسب کردند. این دیگر تقصیر آنها نبود که دستگاه خراب بود. به نظر من نفر دوم هم باید در آسیا شرکت کند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رضا قاسمی:قهرمانی آسیا چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ خرابی دستگاه ثبت رکورد ربطی به دونده ندارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi