مطالب مرتبط:

پایان مسابقات دوومیدانی داخل سالن با قهرمانی تهرانی‌ها/وزارت ورزش هم دوومیدانی را تحویل نگرفت!

خبرگزاری فارس: وزارت ورزش، دوومیدانی را تحویل نگرفت!

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور در حالی به پایان رسید که از مسئولان وزارت ورزش کسی در سالن حضور پیدا نکرد.

به گزارش خبرگزاری فارس مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور در حالی به پایان رسید که از مسئولان وزارت ورزش و جوانان کسی برای تماشای مسابقات و دلگرمی به ورزشکاران در سالن حضور پیدا نکرد؛ هرچند بنرهایی برای خیرمقدم به وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه! در گوشه و کنار سالن نصب شده بود.

براساس اعلام مسئولان فدراسیون دوومیدانی این مسابقات پس از ۲۰ سال برای نخستین بار با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار از ۳۱ استان و منطقه آزاد کیش در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، اما ظاهرا این موضوع چندان اهمیتی برای مسئولان ورزش کشور نداشت.

در پایان این رقابت‌ها که به مدت دو روز در سالن آفتاب انقلاب برگزار شد تیم تهران با ۳۶ امتیاز قهرمان شد، کرمانشاه با ۲۷ امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و آذربایجان شرقی با ۲۴ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

تیم‌های فارس، خراسان رضوی، قم، اصفهان و گلستان نیز چهارم تا هشتم شدند.

بر اساس اعلام مسئول کمیته برگزاری مسابقات، رضا قاسمی در دوی ۶۰ متر، سجاد هاشمی و مهدی زمانی در دوی ۴۰۰ متر، حسین کیهانی در دوی ۱۵۰۰ متر، میلاد دریساوی در پرش سه گام، محمدرضا وظیفه دوست و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع و علی ثمری و محمدحسین اسکندری در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمای آسیا را کسب کردند.

در بخش بانوان نیز تیم تهران قهرمان شد و فرزانه فصیحی در دوی ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “پایان مسابقات دوومیدانی داخل سالن با قهرمانی تهرانی‌ها/وزارت ورزش هم دوومیدانی را تحویل نگرفت!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi