مطالب مرتبط:

احسان حدادی: انتقادهای غیر اصولی بلای جان دوومیدانی

http://2meydani.ir/wp-content/uploads/2016/01/32358955891582844637.jpg

احسان حدادی در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهارداشت: حس خوبی دارم و با قدرت هرچه تمام‌تر در افریقا تمرین خواهم کرد چرا که می‌دانم خیلی از هموطنانم دوست دارند دوباره در المپیک مدال بگیرم و این حس هم میهنانم برایم خیلی ارزشمند است.

وی افزود: قرار است حدود ۴۵ روز در افریقا باشیم و کمی با فشار بیشتر تمرین کنم. باید زودتر اردوی افریقا شروع می شد اما به دلیل تاخیر در صدور روادید آقای “کیم” و “زاخاروف” چند روزی دیرتر تمریناتم را شروع می‌کنم و این عقب افتادن در تعدادپرتاب های تمرینی ام باعث می‌شود که در افریقا فشار تمریناتم را بالا ببرم چون در هر روز باید ۶۰ پرتاب انجام دهم و الان ۱۲۰۰ پرتاب به کیم بدهکار هستم. بعد از افریقا هم به تهران می‌آییم و دوباره برای ادامه تمریناتم به کیش خواهم رفت.

حدادی در خصوص آمادگی‌اش در پرتاب های تمرینی تاکید کرد: تا زمانی که در فصل تمرین هستم با هدف ثبت رکورد پرتاب نمی کنم و وزنه‌های سه کیلویی پرتاب میکنم. در اردوی کیش هم با تمرینات تکنیکی، اصلاحی و پرتاب های سنگین کار کردیم؛ ناگفته نماند که فشار خیلی زیاد بود و من این سختی ها راد دوست دارم چون معتقدم پخته تر میشوم.

وی تصریح کرد: بارها در مصاحبه هایم گفته ام در سال المپیک هیچ حاشیه ای نباید تمرکز برنامه های فدراسیون و قهرمانان المپیکی را برهم بزند و اینجا از جامعه محترم منتقدین خواهش میکنم این موضوع را بدانند که زمان برای انتقاد همیشه وجود دارد اما زمانی برای جبران فرصت های از دست رفته یک ورزشکار قطعا وجود ندارد. این یک واقعیت است که هر تیری که شلیک میشود ممکن است چند ترکش داشته باشد که اثابت این ترکش ها به بدنه یک سازمان و یا فرهنگ یک ملت مضر خواهد بود. انتقاد قائده و اصول دارد و اینطور نیست که هر شخصی در هر جایگاهی که هست با انتقاد غیر اصولی عملکرد یک فرد یا یک سازمان را با بی اطلاعی نسبت به روند آن زیر سوال ببرد.

رکورد دار پرتاب دیسک آسیا در خصوص اضافه شدن روبرت فازه کاش به کادر فنی تیم ملی گفت: فازه کاش قهرمان بزرگی است و صاحب افتخارات زیادی در دوران فعالیت خود بوده است و امیدوارم حضور وی در درجه اول به روحیه محمد و محمود صمیمی بیفزاید و در درجه دوم دوست دارم محمد و محمود هم در المپیک در جمع پرتابگران بزرگ دنیا باشند. قطعا برایم جای افتخار است که هموطنانم در المپیک با بزرگان پرتاب دیسک دنیا رقابت کنند. برادران صمیمی دارای پتانسیل های خاصی هستند و امیدوارم حضور فازه کاش برایشان موثر باشد.

حدادی ضمن آرزوی موفقیت برای تمام ورزشکاران المپیکی دوومیدانی، برای قهرمانانی که برای کسب سهمیه المپیک تلاش میکنند ابراز امیدواری کرد و گفت: دوست دارم کاروان دوومیدانی ایران در رقابت های المپیک ریو با افتخار ظاهر شوند و دوباره پرچم ایران عزیز، سهمی در المپیک ریو داشته باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی: انتقادهای غیر اصولی بلای جان دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi