مطالب مرتبط:

دکتر احمدی از اردوی ورزشکاران دوومیدانی بازدید نمود

دکتر احمدی از اردوی ورزشکاران دوومیدانی بازدید نمود

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با یک دیدو بازدید از اردوهای دوومیدانی دنبال نمایید.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی وزارت ورزش وجوانان صبح امروز از اردوی تیم ملی دوومیدانی دیدن کرد.

 

دکتر عبدالحمید احمدی معاون پژوهشی و آموزشی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز به همراه مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی در مجموعه آفتاب انقلاب تهران حاضر شد و از اردوی تیم ملی این فدراسیون دیدن کرد.

 

دکتر احمدی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ملی پوشان، خطاب به آنها گفت: تمرینات را با قدرت و انگیزه بالا ادامه دهید. وزارت ورزش همیشه یکی از حامیان اصلی این ورزش بوده و در ادامه مسیر نیز همینطور خواهد بود.

 

وی افزود: من هم در جایگاه خودم قطعا از وزیر محترم می خواهم تا مانند سنوات گذشته نگاه ویژه ای به این رشته داشته باشند، تا ورزشکاران و ملی پوشان بتوانند با قوت قلب و فراغ بال در میادین آسیایی و المپیک حاضر شوند و زنگ تفریحی برای رقیبان نباشند.

 

در ادامه این دیدار رییس فدراسیون دوومیدانی در خصوص برگزاری اردو توضیح داد: ورزشکارانی که در حال حاضر اردو نشین شده اند بهترین های ما هستند. این عزیزان با هدف حضور در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا دعوت شده اند تا تمرینات را به صورت متمرکز پیگری کنند.

 

کیهانی ادامه داد: امیدوارم این اردوهای متمرکز بتواند تاثیرگذار و مفید باشد و ورزشکاران ما می‌توانند ضمن کسب عنوان در رقابتهای آسیایی به ورودی مسابقات داخل سالن جهان نیز برسند.

 

در پایان این دیدار نیز برخی از ورزشکاران و قهرمانان از مشکلات و موانع پیش رو خواسته های خود در راه رسیدن به بهترین نتایج و تضمین آینده ای بهتر در این مسیر صحبت کردند.

 

شایان ذکر است تیم ملی دوومیدانی کشورمان اردوی خود را با هدف حضور در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از روز یکشنبه (۱۳ دی ماه جاری) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز و تا روز چهارم بهمن ماه نیز ادامه خواهد داد.

 

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از روز ۳۰ بهمن ماه تا دوم اسفند ماه در دوحه قطر برگزار خواهد شد.

 

علاقه مندان می توانند جهت مشاهده گزارش تصویری کامل این دیدار، به بخش گزارش تصویری در سایت فدراسیون مراجعه و یا از طریق آدرس زیر اقدام کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دکتر احمدی از اردوی ورزشکاران دوومیدانی بازدید نمود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi