کیهانی به غایبان نامه زد

کیهانی به غایبان نامه زد

سایت دوومیدانی را با این خبر دنبال کنید

tm.aspx

رییس فدراسیون دوومیدانی طی نامه ای از استانهای غایب در رقابتهای صحرانوردی بانوان دلایل عدم حضور خود را به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام کنند.

مجید کیهانی طی نامه ای تا تاریخ ۲۵ دی ماه جاری به استانهای غایب در رقابتهای صحرانوردی بانوان فرصت تا دلایل عدم حضور خود را به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام کنند.

 

مسابقات دوی صحرانوردی بانوان در تاریخ سوم دی ماه جاری به میزبانی استان اصفهان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

 

اردبیل، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم، کرمانشاه، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران مرکزی، هرمزگان و یزد استانهای غایب در رده سنی جوانان بودند.

 

 

در رده سنی بزرگسالان نیز استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، قم، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان و یزد از غایبین این مسابقه بودند که تا مهلت اعلام شده از سوی فدراسیون باید دلایل عدم حضور خود را اعلام کنند.

 

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “کیهانی به غایبان نامه زد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi