مطالب مرتبط:

توافق دوومیدانی با آموزش و پرورش

توافق دوومیدانی با آموزش و پرورش

سایت دوومیدانی را باخبری خوب دنبال نمایید

tm.aspx

وزرات آموزش و پرورش آمادگی خود را برای اجرای طرح ملی استعدادیابی دوومیدانی اعلام کرد.

در دیدار صمیمانه رییس فدراسیون دوومیدانی با دکترمهرزاد حمیدی، معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، در خصوص مسائل مختلف ورزش دوومیدانی و تعاملات با وزارت آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر، و مقرر گردید تفاهم نامه ای فی مابین فدراسیون دوومیدانی و این وزارتخانه، صرفا با موضوع اجرای طرح ملی استعدادیابی دوومیدانی منعقد گردد.

 

به همین دلیل دکتر حمیدی در این رابطه پیشنهاد دادند، کیهانی در ابتدا در سمینار سراسری معاونین تربیت بدنی و سلامت ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور که قرار است در شهر شیراز برگزار شود؛ طرح ملی استعدادیابی دوومیدانی را تشریح کند و پس از شنیدن نقطه نظرات مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور، مقدمات انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.

 

همچنین در این جلسه، در خصوص شیوه اجرای طرح ملی استعدادیابی دوومیدانی، بحث گفتگو شد و دکتر حمیدی آمادگی کامل وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.
کیهانی نیز ضمن قدردانی از حمایت های صادقانه معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و همکارانش نقش این وزارتخانه را در توسعه ورزش کشور پررنگ دانست و از آن به عنوان رکن اصلی این طرح یاد کرد. وی از اینکه در اجرای طرح ملی استعدادیابی دوومیدانی، آموزش و پرورش در کنار فدراسیون دوومیدانی است ابراز خرسندی کرد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “توافق دوومیدانی با آموزش و پرورش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi