مطالب مرتبط:

تعهد قطر در مورد هفتمین دوره مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا

تعهد قطر در مورد هفتمین دوره مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با اخباری از قطر و مسابقات قهرمانی آسیا دنبال نمایید.

رییس فدراسیون دومیدانی کشور قطر میگوید مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا را با شکوه تر از دفعات قبل برگزار خواهیم کرد.
نشست مطبوعاتی “دهلان”، رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا و رییس فدراسیون دوومیدانی کشور قطر در هتل کنتینانتال این کشور با حضور جمعی از خبرنگاران و مسئولان کنفدراسیون دوومیدانی آسیا و فدراسیون دوومیدانی قطر برگزار شد.

 

وی خطاب به خبرنگاران و حاضرین در این جلسه گفت: در نظر داریم تا این دوره از مسابقات را هرچه با شکوه تر از قبل برگزار کنیم .
رییس فدراسیون دوومیدانی قطر نیز خاطرنشان کرد: با آمادگی “موتاض بارشیم” قهرمان قطری پرش ارتفاع، امیدواریم تا رکورد خوبی هم در این ماده مهیج به ثبت برسانیم.
وی افزود: هفتیمن دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا ۱۹ تا ۲۱ فوریه ۲۰۱۶ قرار است در استادیوم “ایسپایر” شهر دوحه برگزار شود. این ورزشگاه در سال ۲۰۰۸ نیز میزبان برگزاری سومین دوره مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا بوده است.
آل احمد تاکید کرد: در تمام این سال ها ما تجربیات ارزشمندی در برگزاری رویدادهای دوومیدانی داشته ایم و تمام این تجربیات را در برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ به رخ همگان خواهیم کشید.
او گفت: در این دوره از مسابقات با هدف قهرمانی در آسیا با ۲۵ ورزشکار مرد و زن به پیکار تیم های شرکت کننده خواهیم رفت و خوش بین هستیم که ورزشکاران ما موفق خواهند شد. هرچند که نمایندگان ما قدرت خود را در مسابقات دادخل سالن پورتلند ایالات متحده آمریکا نشان داده بودند.

 

در این نشست دهلان از حضور ۴۵۰ ورزشکار از ۳۶ کشور آسیایی خبر داد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تعهد قطر در مورد هفتمین دوره مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi