گفتگویی با مهدی زمانی

گفتگویی با مهدی زمانی

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگویی با مهدی زمانی دنبال نمایید.

رکورددار دوی ۴۰۰ متر باشگاههای کشور گفت: پییش از این دو مقام در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا کسب کردم و قطعا باز هم این افتخارات را تکرار خواهم کرد.

 

مرحله نخست اردو را به مدت ۲۰ روز در بوشهر پشت سرگذاشتم که نسبتا اردوی خوبی بود. پایان هفته گذشته نیز برای ادامه تمرینات به تهران آمدم و پس از یک استراحت کوتاه از صبح امروز دور جدید تمرینات را در آفتاب انقلاب پیگیری می کنم.

 

وی افزود: در بوشهر بیشتر تمرینات آماده سازی برای بالا بردن توان جسمی بود. تمریات ساحلی، هوازی و قدرتی نیز از جمله برنامه های تمرینی بود که در این سه هفته دردستور کار قرار داشت. اما در حال حاضر در تهران وارد فاز جدید تمرینات شدم و با نظر مربی ام کار با میخی و تمرینات تخصصی را آغاز کرده ام.

 

زمانی در پایان توضیح داد: هدفم رسیدن به ورودی المپیک ریو در دوهای ۲۰۰ و ۴۰۰ متر است. هر چند در حال حاضر رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا را پیش رو داریم و با توجه به اینکه پیش از این در این مسابقات به مدال رسیده ام، سعی می کنم تا افتخارات گذشته را در دوحه قطر تکرار کنم.

 

 

مهدی زمانی رکورددار دوی ۴۰۰ متر در لیگ باشگاههای کشور است و زیر نظر محمد عاکفیان تمرین می کند.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگویی با مهدی زمانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi