مطالب مرتبط:

گفتگویی با محمد رضا ابوترابی

گفتگویی با محمد رضا ابوترابی

index

سایت دوومیدانی را با گفتگویی با محمد رضا ابوترابی در مورد مسابقات دو صحرانوردی در گیلانغرب دنبال نمایید.

قهرمان دوی صحرانوردی بزرگسالان کشور گفت: برای برگزاری مسابقه دوی صحرانوردی شرایط آب و هوایی گیلانغرب با توجه به اینکه در فصل سرما به سر می بریم از نقاط دیگر کشور بهتر بود.

 

رقابت صحرانوردی در شرایط خوبی برگزار شد و میزبانی گیلانغرب مطلوب بود، مسئولین استان زحمات زیادی کشیده بودند اما به عقیده من طراحی مسیر می توانست بهتر از این باشد تا در آستانه رقابت دوی صحرانوردی آسیا ورزشکاران را در شرایط یک مسابقه برون مرزی قرار دهد.

 

وی افزود: آقای کیهانی هنگام برگزاری مسابقه حاضر بودند و از نزدیک عملکرد ورزشکاران را مشاهده کردند و قول دادند که چهار دونده نخست رقابتهای کشوری به مسابقه آسیایی اعزام خواهند شد. در این مسابقه دیگر دونده ها نیز عملکرد خوبی داشتند و رقابت نزدیک بود.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه من و حسین کیهانی حدود ۴۵ روز است که در اردو به سر می بیریم، اما دیگر دونده ها نیز رقابت نزدیکی داشتند. محمد جواد صیادی با اختلاف کمی در جایگاه سوم ایستاد و همایون همتی هم چهارم شد. با این اوصاف شانس زیادی داریم برای اینکه بتوانیم مقام سومی تیمی را که در دور قبل رقابت صحر انوردی آسیا کسب کرده بودیم تکرار کنیم.

 

 

ابوترابی در پایان، درخصوص رسیدن به جایگاه بهتر، توضیح داد: کشورهای بحرین و قطر با ورزشکاران خود در این مسابقه شرکت نمی کنند. متاسفانه دور قبل نیز با همین شرایط مقام های اول و دوم تیمی به بحرین و قطر رسید. امسال هم اگر با دوندگان خود شرکت نکنند که قطعا همینطور است، برای ما رسیدن به جایگاه بالاتر دشوار خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با محمد رضا ابوترابی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi