گفتگویی با محمد ارزنده

گفتگویی با محمد ارزنده

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگویی با محمد ارزنده قهرمان پرش طول ایران دنبال نمایید.

ملی‌پوش پرش طول دوومیدانی گفت: تمرینات پرفشاری را در بوشهر پشت سر می‌گذاریم تا به نتیجه‌ای که مدنظرمان است، برسیم.

در مورد شرایط اردو در بوشهر اظهار داشت: خوشبختانه همه چیز در اینجا خوب است و مشکلی از بابت تمرین و اردو نداریم. هوا هم نسبت به شهرهای دیگر پاک است و می‌توانیم به راحتی تمرین کنیم.

 

وی ادامه داد: تمریناتی که ایگور پاکلین سرمربی‌مان در نظر گرفته بسیار پرفشار هستند. پیش از المپیک لندن هم ما تمرینات سنگینی را داشتیم اما در این دوره دو برابر آن سختی‌ها را تحمل می‌کنیم. فعلا در فصل بدنسازی هستیم و کم کم باید پرش‌ها را آغاز کنیم.

 

ملی‌پوش پرش طول دوومیدانی در مورد مسابقات پیش رو گفت: قصد داشتیم پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در یکی دو مسابقه در مسکو شرکت کنیم اما با توجه به تعلیق دو و میدانی این کشور فعلا منتفی شده است. اول بهمن یک مسابقه داخلی قرار است برگزار شود که استارت رقابت‌های خود را از تهران می‌زنیم.

 

 

ارزنده در پایان عنوان کرد: تا ۱۰ روز دیگر اردویمان را در شهر بوشهر ادامه دارد و پیش از آغاز مسابقات قهرمانی کشور و اواخر هفته آینده به تهران می‌آییم. متاسفانه هوای پایتخت شدیدا آلوده است و حضور در این شهر از حالا عزا گرفته‌ایم!

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگویی با محمد ارزنده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi