مطالب مرتبط:

گفتگویی با عبدالرسول یزدی زاده

گفتگویی با عبدالرسول یزدی زاده

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگویی با عبدالرسول یزدی زاده رییس هیات دوومیدانی استان اصفهان دنبال نمایید.

رییس هیات دوومیدانی استان اصفهان گفت: حضور رییس فدراسیون در مسابقه دوی صحرانوردی و مشاهده نقاط قوت و ضعف از نزدیک، قطعا به توسعه ورزش کمک می کند.

 

به رغم شرایط سخت آب و هوایی که در اصفهان حاکم بود، تمام تلاشمان را کردیم تا رقابتهای دوی صحرانوردی بانوان در بهترین شرایط برگزار شود و ما میزبان خوبی برای این مسابقه باشیم. ضمن اینکه از فرصت حضور رییس فدراسیون در اصفهان نهایت بهره را بردیم و جلسات خوبی با حضور مسئولان برگزار شد.

 

وی افزود: آقای کیهانی در سفر به اصفهان از همه لحظات بیشترین استفاده را کردند و از تمرینات ورزشکاران و ملی پوشان نیز دیدن کردند. جلسات خوبی هم با شهردار شهر بهارستان، مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و اعضای هیات رئیسه هیات دوومیدانی این استان برقرار شد و اعضای هیات رییسه احکام خود را از رییس فدراسیون دریافت کردند.

 

وی ادامه داد: تکمیل پیست تارتان ورزشگاه ۱۵ هزار نفری کاشان نیز یکی از مسائلی بود که در جلسه با مدیر کل ورزش و جوانان استان کاشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در یک جمع بندی کلی باید بگویم آقای کیهانی سفر پرباری به اصفهان داشتند و مصوبات خوبی حاصل این سفر شد.

 

 

یزدی زاده در پایان گفت: رقابت صحرانوردی در مقایسه با سال گذشته با کیفیت بالاتری برگزار شد. امیدوارم سال آینده نیز باز هم بتوانیم میزبانی این مسابقات را عهده دار باشیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با عبدالرسول یزدی زاده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi