مطالب مرتبط:

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک در مزاسم گرامیداشت شهدا

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک در مزاسم گرامیداشت شهدا

tm.aspx

سایت دوومیدانی ایران را با اخباری از مراسم گرامیداشت شهدا دنبال نمایید

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک گفت: در جایگاهی نیستم که در رابطه با مقام شهدا صحبت کنم، شهدای دوومیدانی قهرمانان واقعی این رشته هستند.

 

احسان حدادی در مراسم شهدای دوومیدانی گفت: وجود ۱۱۴ شهید در دوومیدانی نشان می‌دهد که این رشته شهدای زیادی را در دفاع مقدس داشته و من اصلا نمی‌توانم در این باره صحبتی داشته باشم. آن‌ها کار بزرگی کردند و انجام کار آن‌ها در شرایط فعلی کار سختی است که شهدا در آن زمان برای مملکت خود انجام دادند. این نشان می‌دهد که آن‌ها چقدر بزرگ بودند و جانبازانی هم که الان هستند، سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند.

 

او ادامه داد: سال گذشته من با آقای کیومرث هاشمی برای ملاقات جانبازان به یک بیمارستان رفتم و آنجا افرادی بودند که بیش از ۲۷ سال روی تخت بیمارستان بودند. لازم است که ما چنین افرادی را الگو قرار دهیم و بتوانیم درست زندگی کنیم. جایگاه آن‌ها کاملا مشخص است و فکر نمی‌کنم که ما بتوانیم مانند آن‌ها باشیم.

 

حدادی ادامه داد: قهرمانان واقعی آن‌ها بودند چرا که الان همه امکانات برای همه اقشار جامعه فراهم است اما آن‌ها در آن شرایط سختی‌های زیادی کشیدند و اتفاقات ناگواری برای آن‌ها رخ داد. حق آن‌ها این است که در بهترین جا باشند و امیدوارم که ما هم با کارهایمان بتوانیم به آن‌ها نزدیک شویم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک در مزاسم گرامیداشت شهدا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi