مطالب مرتبط:

میلاد آخرین پیامبر اسلام و جعفر صادق مبارک باد

میلاد آخرین پیامبر اسلام و جعفر صادق مبارک باد

tm.aspx

سایت دوومیدانی طبق وظیفه خود این مناسبت بزرگ را به مسلمانان تبریک عرض مینماید.

فرخنده سالروز میلاد با برکت حضرت ختمی المرتبت ، آخرین فرستاده نور ، حضرت محمد امین المصطفی (ص)، ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت برتمامی مسلمین جهان مبارک باد.

 

 

ماه ربیع الاول ماه پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم، ماه نزول فیض و برکت ورحمت، و ماهی است که در آن پیام آور بزرگ توحید و یکتا پرستی، حضرت محمد مصطفی(ص) در مکه معظمه به دنیا آمد تا پرچم توحید را برافرازد و حریم مقدس کعبه را از لوث اصنامی که هستی با همه شناخت خود از خود اراده کرد، محمد بود؛ یعنی نام خویشتن را محمد نهاد.

 

او نیز مانند همه کسانی که نام خویش را انتخاب نمی کنند، نامی برای خویشتن نداشت. دیگران او را محمد نامیدند و او نیز محمد را پذیرفت و محمد شد. و آن زمان که دریافتش مساوی همه دریافت شد، نامی دیگر برای خود برگزید. نامش رسول امین شد و این نام شایسته، که بازیافت او از همه هستی بود. موجب گشت تا دست از پیامبران گذشته، از ابراهیم تا مسیح برداشته، آنها را نیک یاد کند.

 

 

صبح روز جمعه ۱۷ ربیع الاول سال ۸۳ ه . ق، مدینه، چشم انتظار طلوع خورشیدی دیگر از سلاله پاک رسول اللّه صلی الله علیه و آله بود، تا با تجلی جمال آن مولود مبارک وضوی نور گرفته و چهره خویش را بار دیگر منور سازد. سرانجام خانه امامت و ولایت با میلاد فرخنده ششمین امام معصوم علیه السلام ، غرق شادی و سرور شد.

 

ملائک مشتاقانه به استقبال و خوش آمدگویی از آن نوگل تازه شکفته به زمین آمدند و نرگس چشمان خود را میزبان قدوم مبارک آن عزیز بزرگوار کردند. ما نیز این میلاد بزرگ و فرخنده را به تمام دوستداران اهل بیت علیه السلام تبریک و تهنیت گفته و امیدواریم که با بهره گیری کافی ازمکتب سازنده آن ستارگان درخشان در راستای پاک سازی جسم و جان خود ازلوث پلیدی ها و گناهان گام، برداریم.

گرامی باد هفته ی وحدت، که درآن میثاق ها تحکیم می شود ، پیمان ها استوارتر می گردد ، خون ها در هم می جوشد ، دست ها وبازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند ، قشرها همه باهمند ، امت، یکپارچه و منسجم است و شیعه و سنی، به یاد سالروز میلاد رسول گرامی اسلام، با هم و در کنار هم، در یک راه و به سوی یک هدف.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “میلاد آخرین پیامبر اسلام و جعفر صادق مبارک باد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi