طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

سخنان کیهانی بعد از اتمام مسابقات دوی صحرانوردی

سخنان کیهانی بعد از اتمام مسابقات دوی صحرانوردی

12_12569

رییس فدراسیون دوومیدانی در پایان رقابتهای دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور گفت: متاسفانه دوومیدانی ایران از پشتوانه خالی است.

 

مجید کیهانی اظهار داشت: برگزاری مسابقات جوانان قهرمانی کشور در مهر ماه در دو بخش آقایان و بانوان و همچنین مسابقات صحرانوردی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور نشان داد که دوومیدانی ایران در شرایط کنونی کاملا از پشتوانه خالی است و این موضوع چالش اصلی این ورزش در سالهای آتی خواهد بود.

 

وی افزود: بدون شک توجه صرف به ورزشکاران ملی پوش و اتخاذ رویکرد گلخانه ای و بی توجهی به هیات های استانها عامل اصلی عدم پشتوانه سازی و استعدادیابی در این ورزش است و امروز ماحصل این عملکرد را در دوومیدانی ایران به وضوح می بینیم.

 

وی ادامه داد: به رغم وجود این چالش بسیار اساسی فدراسیون تلاش خواهد کرد تا از همه ظرفیت های کنونی دوومیدانی به خوبی استفاده نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز طرح ملی استعدادیابی در ورزش اول المپیک را عملیاتی کنیم.

 

رییس فدراسیون دوومیدانی اضافه کرد: پیش نویس آکادمی ملی دوومیدانی و به تبع آن طرح ملی استعدادیابی در دوومیدانی به همت آقایان دکتر حمید رجبی و دکتر علی گرزی در دست تدوین است و ما تلاش می کنیم این دو طرح ویژه را در کوتاه ترین زمان ممکن به تصویب برسانیم و عملیاتی کنیم تا فرایند استعدادیابی هدفمند را در دوومیدانی کشور آغاز کنیم.

 

 

کیهانی در پایان گفت: میزبانی اصفهان نیز در این مسابقه خوب بود. شهرداری بهارستان اصفهان و همینطور هیات این استان تلاش کرده بودند تا رقابت در شرایط مطلوبی برگزار شود. تنها مسئله مهم و مورد توجه غیبت تعدادی از استانها بود که نماینده ای نداشتند. خیلی از استانهای برجسته مانند خوزستان و مازندران در جمع شرکت کننده ها حاضر نبودند که علت عدم حضورشان قطعا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سخنان کیهانی بعد از اتمام مسابقات دوی صحرانوردی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi